2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sero bizi bi silkeledi 2 kişiyiz ev nasıl bu kadar dağılıyor kafam almıyor bunun burada ne işi var yaaa diye diye iş yapıyorum şuan
Bizim çocuk var bahanem bu
Aaa aman Allahım hadi inşallah saglıcakla al kucagına kızını

Kız İlknur dün sen demiştin sanırım sero ya yarın doğurdum yazma gibisinden anaam içine mi doğdu ne
Aynen demistim dün hadi Hayirlisi olsun

Aynen canım hiç takılma bebişin geriden gelişine sağlık olsun minyon olsun önemli değil. Benimki ilk kontrolde bile geriydi hiç gününde veya önde olmadı hayırlısı olsun
Düzensiz demek istedin sanırım kuzucum tarihte belli olmuş benim de bi belli olsaydı çok heyecanlandım ya maşallah size

Aha buldum malum mesajları İlknur söyle bacım ben ne zaman doğuracağım

Seronun kendisi "bence yarın doğuracağım" dedi diye kalmış aklımda meğer sen demişsin
Ahahah usenmedin ona mı baktin dur doğum tarihine bakiyim senin kide haftaya çarşamba diyomusum oluyomus bide

Sen de sezaryen le falan öne çekme bari
Ahahahah bakalım doktora gidince ne diyecek bende tırsıyorum ne yalan söyleyim baksana belli olmuyo bu işler dün de kuaföre gittim ilk defa özel bölgeyi aldırdım göbekten göremeyince utanmayı falan evde bıraktım doğum falan der ne me lazım dedim

Şuan zayıf da bebeklik fotoğrafları var manşallah puf böreği 1.90 da boyu var küçük diye üzülen üzülmesin
Görümcem 2800 doğmuş ama doğum sonrası bir tombiklesmis ki şuan zayıf bir yapısı var ama bebeklik fotoğraflarını görsen hiç bu 2800 doğmuş demezsin
Bizim çocuk var bahanem bu

Aynen demistim dün hadi Hayirlisi olsun
Bizim bahanemiz de yok
Hayırlısı olsun inşallah

Kızlar ben kontrolden geliyorm bebegin durumu iyi dedi ama nst biraz farklı iyi çıkmadı git eve bidaha gel dediler suan kızm 2.600 kilo 47 santim olması lazm iyi dedi burun kanamalarm sordm olablr bazı gebelerde dedi

Ahahah usenmedin ona mı baktin dur doğum tarihine bakiyim senin kide haftaya çarşamba diyomusum oluyomus bide
Baktım valla Ay bir de tutuyormuş bak sen o zaman gör topiğin halini. Beni heyecanlandırdın gidiyorum ben ev işlerine yumulacağım telefonu bırakmam lazım pazartesi kontrolüm var çarşambaya gün verirse şaşmam

Aynen aynen sağlıklı olsun pıtırcıklar yeterki gerisi hiç mühim değil

Hahaha ben de karar veremedim ya özel bölgeye napcam. Üstün körü jiletle alıyordum hamile kaldıktan sonra. Şimdi kararsızım bende ani doğuma falan girsem heralde eşimden yardım alırım.

Hahaha kız çıkarsa bana sormayın ha öyle bi tahminde bulundum benide biriniz tahmin edin doktor tarih vermeden doğar mi

Kızlar hep soruyorum unutuyorum boyunu usg görüntüsünde neyle neyi topluyoduk :) kaç cm olduğunu demedi hesaplim dedim unutmuşum

Ben de dün doğum yaptım arkadaşlar. Kızım yanımda Dün kontrole gidince bebek kanala girmişti suyu da biraz gelmeye başlamıştı, doktor yatış verdi sonra zaten sancılar da artmaya başladı, 8 gibi sancılar çok sıklaşmıştı akşam 9.30 da doğdu minişim çok şükür ikimiz de iyiyiz, herkese hayırlı doğumlar dilerim

Allah analı babalı büyütsün inşallah

KurkmantoluS güzel haberlerinizi bekliyoruz

Bu arada suyunuzun azaldığını anlamış mıydınız? Bebeğin hareketlerinde filan yavaşlama oldu mu hiç?

Hay maşAllah. Normal doğum ilk bebeğimiz sanırım. Rabbim uzun ömürler versin. Güzel gğnler görsün güle güle büyütün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…