2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Amannn test gününü cok uzağa veriyorlar ya benim de perşembe test günüm ama pazartesi yaparim diyorum...Varsa var yoksa yok napakk🙈🙈🥺
Yoksa biraz daha yatarım 🤪😈 varsa zaten var. Ne bileyim korkuyorum kuzum bugün niyeyse yokmuş gibi hissediyorum. İğne yaparken bile acımadı hassas olması gerekmez mi? Hapşırmıyorum da. Ne bileyim ya :KK12:

Benim de 14.gün vicdansız olduklarını düşünmüştüm. 😂Sizinkiler de vicdansızmış😬 14.gün nedir ya 😬😬
Yaa ben sahte pozitif çıkmasın diye öyle yaptıklarını düşünüyorum çatlatma iğnesi vuruluyoruz ya onun etkisi 12 gün kadar sürüyormuş. Ben öyle tahmin ediyorum

Neden düşsün aaa sakın öyle düşünme en baştan.. Sakın negatif düşünme. basit bir grip bol bol sağlıklı sıvı tüket su tüket. UMCA diye bir damla var gribi 1 günde toparlıyor. doktoruna danış mutlaka bitkisel bir takviye ama riske atma. güzel düşün güzeeelll olacak inşallah, sevgilerrrrrr :KK200:
Merhaba umca yi bende kullanıyordum normalde gerçekten bir iki günde şikayetini kesiyor ama hamilelikte kullanılabilir mi onu bilmiyorum siz sordunuz mu doktorunuza hamilelik varsa kullanilabilirmiymis

Kızlar benim göğüsler geri söndü şu an eskisi gibi ☹️ Kötüye mi işaret ki. Bir anda oldu sabah yine vardı şimdi hiç sıfır. Yürümek mi iyi gelmedi ne oldu anlamadım 🙄
Aynen bende de o durum var. Dün gece çok ağrıyordu, hatta sütyeni gevşettim biraz. Bugün normale döndü.
Yoksa biraz daha yatarım 🤪😈 varsa zaten var. Ne bileyim korkuyorum kuzum bugün niyeyse yokmuş gibi hissediyorum. İğne yaparken bile acımadı hassas olması gerekmez mi? Hapşırmıyorum da. Ne bileyim ya :KK12:
😂😂😂 Hapşırmamayı nasıl başarıyorsun?

X