2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım benim ki göbekten her gün yapılıyor senin ki kalçadan sanırım daha etkili olduğu için dört günde birdir. Oksapar da her gün devam ediyor doktor ne zaman uygun görürse o zamana kadar. Doktor bırak diyene kadar devam eder canım.
Onu da şu açıdan sordum kuzum, oksapar’ı eczaneden temin etmek için sipariş vermek gerekiyor. Özellikle covid hastaları da aldığı için bi süre depolarda bile kalmamış, bence alıp yedeklemek lazım 🌸

Kızlar embriyo ne zaman tutunuyor rahme? Yani kaç gün alıyor acaba yerleşmesi benim ki 3.gün embriyosu mesela salı transfer oldum yerleşmiş midir ki yoksa daha dolanıyo mudur 😂😂

Evet canım 5 benim. Yerleşen yerleşmiştir zaten ilk üç günde dimi? Göğüslerimi sıkıyorum ancak öyle acıyor belirti buysa 😂😂 ama ne sıkmak ne sıkmak 😂😂
🤣🤣 Allah seni yaaa...

Bende cok şık düşünürsem memeleri aciyorlwr yok unutursam baska ise yönelirsem acimiyorlar..Belirti mi ki :KK70: :KK70:

Onu da şu açıdan sordum kuzum, oksapar’ı eczaneden temin etmek için sipariş vermek gerekiyor. Özellikle covid hastaları da aldığı için bi süre depolarda bile kalmamış, bence alıp yedeklemek lazım 🌸
Ben alırken sorun yaşamamıştım ama covid pıhtı eğilimi yaptığı için şu an çok talep olduğunu maalesef firmaların bir dönem bilerek ilacı piyasaya sürmediğine ilişkin şeyler okudum. Ne acı ki. Hiç bilemiyorum eğer negatif olursa sonuç boşuna almış oluruz kuzum. Sonuç belli olur inşallah pozitif olursa doktor da kullanman gerekiyor derse o zaman belki biraz fazla alınabilir 🤩

X