2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar eds ile mama verenler her seferlnde farklı sonda mı kullandınız nurselek nurselek sen mi öyle veriyordun. Ben bugun denedim de o yöntemi. Dr eds yap dedi. Çnkü kilo alımı fazla gibiymiş. Mamayı azaltman lazm dedi. Sondanın tanesi 5 tl. Çok pahalı yaaa.

Kızlar selam
Sleepy kullananlar hepsiburada da ikincisi 1.tl haberiniz olsun.
Bir de kaç numara kullanıyorsunuz şuan?
Ben 4 kullanıyorum. Aslında 3 ama 3 bitmişti 4 vardı elimde bi tık büyük olsa da iyi oluyor. 3 te karın kısmı iyi backtan sıkıyor.

Kızlar bu arada sleepy bezin sırta gelen kısmından keskin plastk bi parça çıktı. Şnsa farkettik annem bezi bağlıyordu dedm bol oldu gibi anne aa bakıyım arkadan dedi arkaya bakarken eline çarpmış parça bi çıkardık ucu sivri keskin bişey çocugum ağlayacaktı da anlamayacaktık ne oldgnu hemen şikayet ettm bi paket bez göndermişler sus payı. Demem o ki dikkat edin elle kontrol ediyorum şimdi her bezi ne olur ne olmaz

Kızlar eds ile mama verenler her seferlnde farklı sonda mı kullandınız nurselek nurselek sen mi öyle veriyordun. Ben bugun denedim de o yöntemi. Dr eds yap dedi. Çnkü kilo alımı fazla gibiymiş. Mamayı azaltman lazm dedi. Sondanın tanesi 5 tl. Çok pahalı yaaa.
Hastanede öyle vermiştik canım. Pek tabi orda olay kullan at. Ama dediğin gibi dışarda pahalı. Siz onu Bi tanış hastane çalışanından ayarlayın. 1 gün kullanır atarsın en azından. 10 tane istesen 20 gün gider o da sana yeter. Çok uzun süre verdirmez eds yöntemiyle.
Ben de şimdi şeyi yazacaktım size. Gece kalktığımda sadece mememi versem bebeklere nolur ki. Mama vermesem. Bu kilo alımlarına engel olurmu ki

Yaa sende hipp kullaniyordun sanki bu kilo alimi hipp le alakali olabilir mi sindirimi cok kolay oldugu icin cabuk acıktırıyormus internette öyle okudum bizim kızda cabuk cabuk acıkmaya basladi ama hipp te en dogal katkisiz olanindan kesmek istemiyorum zaten zar zor midesi alisti doktora danisicam bi ne diyecek

Hastanede öyle vermiştik canım. Pek tabi orda olay kullan at. Ama dediğin gibi dışarda pahalı. Siz onu Bi tanış hastane çalışanından ayarlayın. 1 gün kullanır atarsın en azından. 10 tane istesen 20 gün gider o da sana yeter. Çok uzun süre verdirmez eds yöntemiyle.
Ben de şimdi şeyi yazacaktım size. Gece kalktığımda sadece mememi versem bebeklere nolur ki. Mama vermesem. Bu kilo alımlarına engel olurmu ki
Ben hem emzirme hem mama benmki tospik oldu. Ama mama ben günde en fazla 4 kez veriyorum

X