2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

başınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Yaaa hormonlar tavan yaptı ve demekkı vucuuddan acısını cıkarıyor
horonlar gerçekten çok etkiliyor cnm.ben bu ay 52 gün üzerine adet oldum.adet olmadan önceki sabah bir kalktım alnımda ince sivilce çıkmayan yer kalmamıştı.dudağımın üstünde 3 tane uçuk çıktı.kullandığımız ilaçlar hormonlarımızı alt üst ediyor.

Sormaa yaa aynen anlımda pütür pütür hep sıvılce

Göbek çevresi bende de tüylendi maalesef. İnşallah geçer.
Geçen hafta o sivilce problemini ben de yaşadım canım. Kullandığım bir uygulamada şunu görünce rahatladım.

Eklentiler

• EEC4C216-1595-4EC6-AB68-04AF7A38F6F0.jpeg
    175,9 KB · Görüntüleme: 24
Başınız sağolsun canım Mekanı Cennet olsun
Sen dikkat et canım kendine Allah Sabır versin

İnşallah canım ben de artık bu grubun pozitiflerine katılayım da biraz da o kısımda kafaya takacak bişiler bulayım

Hatırlıyorum canım sizin otel maceranızı ne zaöanlar geçti burda

Canım benimde göbek öyle oldu elleme şansım da yok ve daha kötü olur diye korkuyorum. Dökülür diyorlar doğumdan sonra öyle umut ediyorum. Doktora giderken açmaya utanıyorum artık ben de hiç öyle değildi demekki minik belli olmayan tüyler vardı kalınlaştı uzadı bilemiyorum

Ee anne olmak icin herseyı göze aldık napalım

İlaçlardan ya hep, hatta bence direk estrofemden.. ben 2 senedir lazere gidiyorum, artık çok çok azalmıştı- bikini bölgesinde bile, bacaklarımda hiç kalmamıştı mesela tek tük vardı.. bu ay birden çoğaldı, bacaklarımda sitah siyah çıkıyor çıkan.. inşallah çoğalıp da kalıcı olmaz.. yüzümde henüz bir fark görmüyorum ama belki transfer ilaçlarıyla o da olur

Ben kullanmadık estrofem yıne de fena oldular benımde aynı lazerlıydım bende ama yaoacak bısey yok sanırım normal bıcok kısıdede olmus

hayırlısı olsun canım benimde perşembe günü olucak inşallah

hayırlısı olsun canım benimde perşembe günü olucak inşallah
Yaa senin benden önceye denk geldi demek.. benim rahim dr’un beklediği kadar kalınlaşmamıştı, ilac ekleyip gunu uzatti. Hayirlisi olsun canim, beraber guzel haberler aliriz insallah Test gunun ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…