2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Başın sağ olsun canım ne kadar yaşlı olursa olsun nine dede iyi insansa her türlü içi parçalanıyor insanın. Ben de 5 sene önce 74 yaşındaki dedemi aniden kaybedince yıkılmıştım. Öyle tatlı dilli, herkes tarafından sevilen bir insandı ki. Neredeyse babamdan daha babaydı bana diyeceğim. Maddi manevi çok ilgilenirdi bizimle doğuştan o yaşıma kadar. Ahh Allah tüm ölmüşlerimizin mekanını cennet eylesin inşallah. Bizim öldüğümüzde de arkamızdan böyle diyenler olsun inşallah.

Gunaydin artık hep guzel haberler alacagimiz dönemin ilk haftasi olsun. Herkese mutlu sağlıklı haftalar diliyorum.

Kahvaltida yumurta yiyebiliyomusunuz kizlar?
Yani önceden her kahvalti da yiyordum ama son birkaç gündür valla tiksiniyorm 2 güne bir felan yiyorm

Gunaydin artık hep guzel haberler alacagimiz dönemin ilk haftasi olsun. Herkese mutlu sağlıklı haftalar diliyorum.

Ben yiyorum canım. Genelde haşlıyorum. Dün mantarlı omlet yaptım, çok güzel oldu.
Şimdilik bulantım yok benim, sadece arada böyle midem ekşiyo gibi.

Yani önceden her kahvalti da yiyordum ama son birkaç gündür valla tiksiniyorm 2 güne bir felan yiyorm
Bende tiksiniyorum etten yumurtadan sadece domates zeytin yiyebiliyorum kahvaltida...
Ben yiyorum canım. Genelde haşlıyorum. Dün mantarlı omlet yaptım, çok güzel oldu.
Şimdilik bulantım yok benim, sadece arada böyle midem ekşiyo gibi.
Ayy dur mantarli omlet bende deneyeyim canim cekti sen söyleyince

Beeeennnnn.

Sivilce sorunu Bende de var.

Amiin Ahh kahvaltı en zevk almadan yaptığım öğün oldu bulantım yok ama iştahım da yok ben yutmaya çalışıyorum midem itmeye haşlama pek yiyemiyorum bende tavaya kırıyorum canım. Her gün yiyemiyorum yine de.

Sabah en sevdiğim şey ise salçalı kaşarlı kupkuru ekmeğe yani yağsız ekmeğe yapılan tost. Onun da faydası yok vücuda ama kahvaltı olarak en sevdiğim şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…