2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kız sen dikkat et sen 😠 damacana itmek ne demek bende unutuyorum gerçi ama unutmamamiz lazım. Ev içinde dolan kuzum 🙈
Ay ne bileyim ortada duruyor diye istemsiz ayağımla ittim otomatik bir hareket oldu ☹️ Aynen çok tehlikeli ☢️ Yarın kararlıyım dışarı çıkacağım kuzum temiz hava alayım sakin bir yerde. Resmen hasta gibi oldu suratım 🙄

Ay ne bileyim ortada duruyor diye istemsiz ayağımla ittim otomatik bir hareket oldu ☹️ Aynen çok tehlikeli ☢️ Yarın kararlıyım dışarı çıkacağım kuzum temiz hava alayım sakin bir yerde. Resmen hasta gibi oldu suratım 🙄
Ben iki günde mahvoldum çık tabi en azından yakın bir yerde kısa yürüyüş yapabilirsin

Hayırlı olsunn. Benden 9 yumurta toplandı ertesi güne 8 tanesi döllendi. 5. Güne 3 sağlıklı embriyo kaldı ve şuan mutluluktan ağlayabilirim 😂

Kuzum üç yumurtası olan biri olarak sayı hiç kötü değil inşallah sağlıklı embriyoların olur illa görünenin hepsi dolu olacak diye bir durum yok ilaçla geliştiriliyor çok normal bence arada çok fark yok. Hiç takılma bunlara.
İnşallah canımm çok sağol, valla herkes iyi şeyler söylemiş buradaki yorumlara çok güveniyorum tecrübe konuşuyor sonuçta 😀 Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin hepimizin evini şenlendirsin İnşallah

Valla çıkın kızlar bende dğn çıktım o kadar iyi geldi ki 45 dkka falan yürüdüm yavaş yavaş😍
Ohh masallaahh ben bugun cok sancılıyım fakat dün dr umdan izin alarak eczaneye kadar yürüyeyim dedim sokagın başsına kadar iyi ama sonrası ezıyet oldu hemen kestirme den gerı döndüm cünkü baktım adım atmalarım cok ufak zorluyor benı ve belime agrı vuruyor bende zorlamak istemedim

Ohh masallaahh ben bugun cok sancılıyım fakat dün dr umdan izin alarak eczaneye kadar yürüyeyim dedim sokagın başsına kadar iyi ama sonrası ezıyet oldu hemen kestirme den gerı döndüm cünkü baktım adım atmalarım cok ufak zorluyor benı ve belime agrı vuruyor bende zorlamak istemedim
Aa iyi yapmışsın canım zorlama tabi neden o kadar sancın oldu ki acaba yerleşiyor mu 😍

X