2022 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    191
Iyi oldu haber verdign canim, bende bir bakayim Aldiklarin cok tatliss, dedigin gibi yilbasindan once ne alabilirsek kardir valla

Detaylı ultrason yaptıran var mı kızlar? Ne kadar sürdü nelere bakıyorlar gitmeden öğrenmek istedim :)

Bende baktım uygulamaya simdi ama çark filan giremedim kampanya mı bitti acaba

Oyy maşallah ne tatlı çıkmış yavrum benim. Ayy gözlerim doldu ne kadar güzel bir duygu değil mi, daha düne kadar bir susam tanesi kadarken şimdi herşeyiyle çok güzel bir bebek olmuş. Rabbim sağ salim kucagina almanı nasip etsin inşallah

Çok teşekkürler canıım haber verdiğin için , ben de çevirdim 100 lira verdi müslin bezlere mağazada bakmış mıydın çok ince mi acaba eğer iyiyse ben de onlardan alayım

Meyve pek yiyemiyorum karnım hemen doyuyor ekmek falan sadece sabah yiyorum akşam yemegini hafif yiyerek meyve öğünü ekledim kendime. Benim ağrılar içeride kemiklerden ve plasenta kaynaklı gibi geliyor bir önceki hamileligimin etkileri sanırım o zaman da içlerim ağrırdı.
Aa güzelmiş alttan fermuar olayı. Bir sırt çantası, bir kol çantası ikiside güzel olur. Benim arabam var bebek arabasını bagajdan pek çıkarmam

Çok teşekkürler canıım haber verdiğin için , ben de çevirdim 100 lira verdi müslin bezlere mağazada bakmış mıydın çok ince mi acaba eğer iyiyse ben de onlardan alayım
Magazasinda hic muslinlere denk gelipte bakma firsatim olmadi canim. Ama bebek kiyafetleri %100 pamuklu ve green organikler cok kaliteli bilgin olsun. Ben sanirim yavrumu lcw cocugu yapicam

Kızlar yarın hamişlere idari izin verildi :)
Detaylari neler sadece memurlara mi acaba

İyi akşamlar kızlar. Bayadır bakamadım misafir gelen gidenim vardı bu ara.
Maşallah çoğu kişi detaylı ultrasonu atlatmış. Şükür iyi çıkmış hepinizin. Benim de perşembe günü inşallah. Heyecan, korku hepsi bir arada ben de şu an. İnşallah ben de güzel sonuçlar ile dönerim.

Şarj bitti kopuk kopuk ekledi resimleri bebek arabamizida baby mall dan aldik prego 2079 sadece bez ve kozmetik şeyler kaldi

Eklentiler

• 20211129_212121.jpg
    87 KB · Görüntüleme: 66
  • 20211129_212059.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 63
  • 20211129_212016.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 102
Merhaba bizi de ekleyebilir misinizz=))
yaşım 32
tahmini doğum tarihi 17 nisan
şehrimiz istanbul
2. çocuğumuz
ismi Gökçe olacak kısmetse =) Şimdiden teşekkürler =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…