2023 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    231
Kızlar selam bende dün beta mı öğrendim 168.0 çıktı yarın tekrar testim var inşallah hayırlısıyla artış gösterirse bende 8 Mayıs 2023 annesi olucam

Selamlar Rabbim nasip ederse bende Nisan yada Mayıs annesi olacağım. . Daha önceki kayıplarımdan dolayı endişelerim var tam sevincimi yaşayamadım. Aşılama ile hamile kaldım. İlk değerim 37 çıktı. Doktorum 13. Güne göre değer güzel dedi. Cumartesi kan vermemi söyledi ama sağlık ocağında vereceğimden pazartesiyi bekleyeceğim. Umarım güzel artış olur değerimde. Rabbim herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Kızlar selam bende dün beta mı öğrendim 168.0 çıktı yarın tekrar testim var inşallah hayırlısıyla artış gösterirse bende 8 Mayıs 2023 annesi olucam
Güzel haberler alırsın umarım
Merhabalar. Bence de değeriniz gayet iyi.
Ben de annelik yolunda elzem ve zor zamanlar geçirmiş biriyim endişenizi çok iyi anlıyorum. Anne rahmine düştükleri an onlar bizim biricik evlatlarımız
Umarım sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz

A April wind Amin inşallah 2 kez aşılama 7 kez tüp bebek sonra 1 kez daha aşılama oldum. Ben de çok uğraştım bu kez sonu güzel olur umarım

Benimde aynı gün gösteriyor sat 27 temmuz inşallah bebegim benimle kalır tüm hamişlere hayırlı saglıklı bi sekilde kucagınza almanızı diliyorum
Benim sat 18 temmuz ama yumurtlama zamanımı bildiğim için 1 ağustostan itibaren girdiğim zaman mayıs annesi oluyorum ama 18den girersem Nisan Amiin inşallah canım benim sizde inşallah

Benim sat 18 temmuz ama yumurtlama zamanımı bildiğim için 1 ağustostan itibaren girdiğim zaman mayıs annesi oluyorum ama 18den girersem Nisan Amiin inşallah canım benim sizde inşallah
Benimde aslında 23 Temmuz sat tarihi ama ben doktorun +5 gün ekleyeceğini düşünüyorum geç döllenme olmuş ilişki tarihini ben de biliyorum
2 mayısa sarkıyor o zaman tahmini doğum ^^
İlerleyen haftalarda hepimizinki netleşir bakalımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…