Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    136
Kizlar merhaba yarin sonunda randevumuz var hem heyecanliyim hemde korkuyorum acaba hersey yolundami diye en son kuzularimi 7 haftalikken gormustum suan 12. Haftadayiz.
Yarin normalde ikili test gunu ama biz ikiz oldugumuz icin nasil bir yol izlerler bilmiyorum. Dualariniz eksik etmeyin lutfen hersey yolunda gecsin yavrularimin ikiside cok saglikli olsun

Yarın benim de randevum var ben de en son 6+1 de duydum kalbini. İnşallah bir sıkıntı olmaz yarın tam 9+0 oluyoruz güzel haberlerini bekliyor olacağız. Ben randevumu saat 9 a aldım bekleyemem diye senin kaçta

Ben geçen hafta salı 11+6 diye cinsiyetini sordum çok erken dedi.Ultrasonda da baktım bişey anlamadım

Evet. Oh çok şükür, güzel haberler ile gelmişsin. 8 nisana çağırması güzel olmuş. Bayram öncesi ne güzel.. benim doktor kesin 3 hafta sonra çağırır.

Evet. Oh çok şükür, güzel haberler ile gelmişsin. 8 nisana çağırması güzel olmuş. Bayram öncesi ne güzel.. benim doktor kesin 3 hafta sonra çağırır.
Özel ya kuzu para lazım onlarada demek işte sürekli çağırıyorlar inşallah sende güzel haberlerle çıkarsın

Bnde çok fazla ayakta kalınca akıntım artıyor ama hiç kafama takmadım bı sıkıntı olmaz bnce

Nekadar suruyor canim bende cuma son 1 gunum kaldi cok heyecanliyim korkuyorum

Ben 12 haftadayim hareket ettigimde bacaklarim yok gibi bugun ustune basamadim halsizlik ile halen o yurudugumde verdigi agri devam ediyoe canim

Ay dualarimiz seninle insallah guzel haberlerle gelirsin cinsiyeti de soyler cuma da benim saglikli olsunlarda cinsiyeti onemli degil diyorum hep ben

Bu arada ben kadinlar kulübünde ilk 2013 Aralık annelerindeydim ozamanda bebeklerimizn durumlarını paylaşırdik her ay hamilelik surecinde birbirimize katkimiz ve destegimiz farklı bir hal alarak devam ediyordu mesela 5 6 aylık olunca gobus fotoları geliyordu, detayli usg resimlerimiz falan hala eski yazışmalarimiZ duruyor arada girip anilarimi yad ediyorum 2024 ekim annelerinde olacağım hiç aklıma gelmezdi ozman deseler yani demem o ki bebeğiniz 10 yaşına bile gelse ilk günkü anılarınız mutluluklarınız hep burada kalacak tadını çıkarın

Arkadaşlar haftaya 9+6 Da fetal dna testi için randevu aldım panaroma premium paket artı sma eklettim panorama daha fazla güven verdi bana drum bayram öncesi yapalım sonuç erken gelsin dedi 9. Haftadan itibaren yapılıyormus panoramaya yaptıran oldu mu acaba

Bir de kalp çarpıntısı yaşayan var mı arkadaşlar akşam bı anda oldu uzanmistim kalbimin küt küt atışına uyandım hala da aynı anlamadim ...

Ben 12 haftadayim hareket ettigimde bacaklarim yok gibi bugun ustune basamadim halsizlik ile halen o yurudugumde verdigi agri devam ediyoe canim
Herkes farkli yasiyor; kimi hareketli, kimi bizim gibi yoruluyor, kiminin istahi acik, kimi ekmek yese midesi bulaniyor. Artik sagligimiz iyi olsun da, bi sekilde su akacak yolunu bulacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…