Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    135
Kızlar ben çok fazla yürüyorum yani fazla dediğim bana göre normal 10 bin adım belki daha fazla atiyorumdur ama ben hep çok yürürüm kendim çok seviyorum kucuklugumden beri fakat bu ara fazla yürüyünce akintim artıyor beyaz renk ama baya çoğalıyor bi sıkıntı mı oluyor acaba

Merhabalar, bı şey soracağım ya hangi tür akıntılarda doktora gitmek gerekiyor.Yani hangisi tehlikeli oluyor ben anlayamadım.Doktoruma da sürekli bseyler sormak istemiyorum çekiniyorum size soraym dedim Benim mesela bazen beyaz bazen şeffaf bazen sarı bazen koyu sari oluyor kokulu veya kokusuz oluyor

Cinsiyet tahmini yaptı mı canım
Canım devlete gittiğim için maalesef yapmıyor sordum birde cok iyi doktorla aram ama cok netti bir ay sonra cinsiyet öğrenebilirsin dedi bende özele mi gitsem diye düşündüm ama biraz da beklesem önümde en azından heycnala bekliceğim bir sey olsun diyorum hep korkuyla geçtiği için en azından bunu düşünüp mutlu olurum heycanlanırım dedim

Ayyy aynen bende bir ay nasıl geçecek merakla bekliyorum bende fetal dnayi bugün verdim bakalım

Bana dün akıntın artar dedi bence bebisler tam hızlı büyüme haftasında diye böyle oluyor öyle anladım ben

Kokulu akıntılar enfeksiyon belirtisi olabilir onda doktora mutlaka sorun beyaz ve sarı normal dedi bana bende de oluyor ama kırmızı ve kahve kanama gibi olursa gel demişti

Doğru inşallah gönlünüzce geçer tüm süreç

Bana doktorum yarım saatten fazla yürümememi söyledi. Ayakta da kalma pek dedi, 12+4’teyiz. İlerleyen aylarda yürüyüşü artırırsın dedi. Siz de bi sorun isterseniz

Benim doktorum "Yurumenin sadece senin vucuduna faydasi var, bebege ya da doguma faydasi olmayan seyler beni ilgilendirmiyo, bebege faydali bir aktivite yapmak istersen yuzebilirsin, pilatese gidebilirsin ya da evde youtubedan hamile pilates videolarini izleyip yapsan daha faydali olur." dedi. Gecen hafta gittigim baska doktor "Ben himbil hamile sevmem, her gun en az 30-45 dk yurumen lazim." dedi. Herkes baska telden...

Ayrica ben yuruyus yapamiyorum su an. 10.haftadayim, hala enerjim yok. Salondan mutfaga gelirken nefes nefese kaliyorum. Vucudum ne kan hacmine alisti ne hormonlara. 12.haftadan sonra insallah daha enerjik olursam yine de kendim icin yurumeye baslamak istiyorum her gun 30dk en azindan.

Canım kahve su ikilisinden sonra yapıldı mı ikili? İnşallah güzel sonuçların olmuştur

Canım kahve su ikilisinden sonra yapıldı mı ikili? İnşallah güzel sonuçların olmuştur
Yapıldı canım çok şükür gene uykucuydu ama gösterdi çok iyi doktor tam istediğim gibi dedi şükür kan sonuçları ve cinsiyet içinde 8 Nisan çağırdı artık hayırlısı şeninde bu cuma demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…