Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Ya bende kuafore geldim agda icin yetisemiyorum jilete ozellikle genitalda ve sacimi kestirecegim korkuyorum da batil inanci yuklediler bana zarar limi yq
Bana mantıklı gelmiyor. Batıl şeylere pek inanmam zaten. Diğer ülkelerdeki hamilelerle alakalı bir yazı okudum mesela. Bazi ülkelerde hayvan eti yedirmiyorlarmış hamilelere. Bebek onlara benzer diye. Bunu okuyunca saçma olduğunu bir kez daha anladım.

Ay aynı duyguları yaşamışız annem doğumdan sonra cok cabuk sönersin diye teselli ediyo inşallah öyle olur. Minnoşlarımız sağlıklı olsun da

İlahi çok tatlısın kilo için ağlama ben hep bir kadının en keyifli hamilelik döneminde kilo aldığını savunuyorum severek alıyorum hesap yapmıyorum sonrasında veriyorum nasılsa
Aslında bende öyle diyorum. Cok güzel bi dönemdeyim niye kafama takıyorum diye ama istemdışı oluyo. Hayatımda İlk defa bu kiloyu gördüm

Kestirdim Allahbtan gayrisi bilmez zaten paranoyak olduk kuzum yaa haklisin ve agdayida kendime de osel actirdjm ayrj ucret odedim her gittjgimde ondan yapacaklar jiletle zor evde acilelrde perisan oldum utandim yetisemiyorum en iyisu agda kuafor diyorki hamilelerimiz hep aldiriilyor agda ile ne zarari var ki agdanin

Ay aynı duyguları yaşamışız annem doğumdan sonra cok cabuk sönersin diye teselli ediyo inşallah öyle olur. Minnoşlarımız sağlıklı olsun da
yaaa ayi gibi degilizde eski halimize gore oule dusunuyoeuz benim goguslerim 100 oldu esimle cok guluyoruz diyorki bu memislerden cocuga sut gelmezse kestirelim tasima okadar agirligi

Merhaba kızlar idrar yolu enfeksiyonu olmuştum, hepiniz mesajlarini tek tek okudum. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız Bu süreçte aksef antibiyotik kullandım, yarın son günüm. Çarşamba doktoruma gideceğim, kendimi iyi hissetmeye başladım ama bakalım umarım değerlerim de normale dönmüştür diye umuyorumm Allah şifa bekleyen herkese şifa versin inşallah, allah bebişlerimizi sağlıkla hayırla kucaklamamızı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…