3 Haftalik Zayıflama Yarismasi (Spor + Diyet)

🙂🙂canım yaaa ben de aynen öyle başlamıştım.Sonra takımda tekrar motive oldum. Takıma katılmasaydım bu sayfa uzun soluklu olurdu kesin.
Olsun öyle arada kaybolsada gelir motiven geri.yeterki sporu aksatma ,kaçamaklardan uzak dur bak kilo biraz hızlı gidince hemen motive olursun.
Tesekkur ederim motiven icin gecis donemindeyim galiba ondan
Duygu durum bozuklugumda vaar
Takimdakiler saolsun haftalik gunluk challange yapiyorlar ama katilamiyorum kendi topigime doneyim olmadi bir gozumde burda olsun 😆😆

Tesekkur ederim motiven icin gecis donemindeyim galiba ondan
Duygu durum bozuklugumda vaar
Takimdakiler saolsun haftalik gunluk challange yapiyorlar ama katilamiyorum kendi topigime doneyim olmadi bir gozumde burda olsun 😆😆
En yakın zamanda yüksek motivasyondan uçmanı diliyorum canım, enerji patlaması yaşa kilolar püf diye gitsin, amiiin🤗🤗

Hadi bugünün ikinci bildirimİ benden olsun bu saatte adetim degildir ama👻
Gecen hafta 73
Bu hafta. 71.8
Giden -1.2 FE037CAC-1210-4AA2-BE63-8CEEA32F8F63.jpeg

Günaydın kızlar tebrik ederim. Ben bu hafta çok hastaydım düzenim çok bozuldu :KK43: Elimden geldiğince sporumu yapmaya çalıştım ama yetmedi. Sonucumu nasıl yazacağım bilmiyorum 😭😭😭
Canım benim, sen yaz. Üzülme her zaman aynı olamaz zaten, iyileştiğinde daha hızlı gider.
inşallh çabucak iyileşirsin :anne:

J
canım farkı geçen haftaki kilona bölüyorsun ve cıkan sonucu 100 ile çarpıyorsun
1.2/73 =0.0164 *100 = 1.64
Harikasın,anladîm cok tesekkur ederim❤️
Günaydın kızlar tebrik ederim. Ben bu hafta çok hastaydım düzenim çok bozuldu :KK43: Elimden geldiğince sporumu yapmaya çalıştım ama yetmedi. Sonucumu nasıl yazacağım bilmiyorum 😭😭😭
Hepimiz bu donemleri yasiuoruz canm
Olmusla olmuse care yok
Yaz
Haftaya birden daha cok gider❤️
Evet selam dostlar, bu da benim bildirimim🤗

Geçen hafta: 64.9
Bugün: 64
Fark: 900
yüzde: %1.386
💪🏻 Tebrik ederim😻

X