Boşanmış anneler , burada toplanalım, hayatı paylaşalım !

Sizin cocugunuz ne kadarlik bu arada.Insallah babalik yapsinlarda cocuklarina , o özlemi cekmesin yavrucaklarimiz...

Sizin cocugunuz ne kadarlik bu arada.Insallah babalik yapsinlarda cocuklarina , o özlemi cekmesin yavrucaklarimiz...
16aylık oldu. İnşallah. Analı babalı sıcak bir yuvada büyümesini çok isterdim ama en azından ayrı ayrı görerek de olsa baba sevgisini de tatmasını isterim. İyi bir eş olamadılar, iyi baba olabilirler umarım...

Hayirli aksamlar herkese..ben aslinda bisanmanin esiginde ama buu yapmaya bi turlu cesaret edemeyen birisiyim.on yillik evliyim.bir oglum var 6 yasinda.onun tatliligi guzelligi benim icin dunyalara bedel..babasina da duskun banada diuskun..sadece iyilikle buyuttuk..babasida ogluna deli gibi duskun...ama bizim aramizda eaimle karikoca olmak namina hicc birsey yok...cinsellikmis saygiymis sevgiymis..ben on yil sonra onun annesine gitmeme karari aldim.kadin edepsisizn tekiydi her turlu yalan dedikodu iftira hakaret...kendi kizi bile adimini atmiyor anasinin evine.esimde zaten benimkilere gelmezdi.simdi benim bi ameliyat isim vardi.ufak bisey ama ameliyat narkoz bilirsiniz iste..ameliyat annemin yasadigi sehirde olacak annem.cocuga esim hastanede bana bakacakti ki bugun bombayi patlatti.beyefendi ameliyat gunu hastaneye gelecekmis..sadece anneme gelmemek icin..annemin de esimle arasinda hic bisey gecmedi bi sikintilari hic olmadi..esim suan misilleme yapiyor okadar.adami bogacam yani...

Yanii çok zor bi karar sizinki de.bosanma olayiniz...biseyler bitmis esinizle aranizda belli ki fakat cocugunuzun sizlere duskunlugu ve sirf duzen bozulmasin mantigi...cevrede cok var bu tip evlilikler...sahsen benim evliligimde bebekten sonra hemen hergun tartismalar. 5 yillik evliligimde de esimin cok kufur etmesi,hakaret etmesi,cok sinirlendiginde olumle tehdit etmesi gibi seyler...bikac kez fiziksel siddet...takintilarinin olmasi.psikolojik siddet.Genel olarak o kizmasin diye diken ustunde durmam yeter artik dedirtti bana ve son damlayla gittim davami actim..sonra o bana 2 dava acti...sonra ben bi dava daha actim.bebegim 1 yasinda.allah yavrularimizin bahtini acik etsin.Suan saglikli huzurlu ve mutlu bir ortamda buyuyecek ve ben elimden gelen herseyi yapacagim onun icin...Siz de eminim cocugunuz icin en iyisini dusunup ona karar verirsiniz.hayirlisi ...

Bak iste bende bu tarz bi sikinti yok biliyomusun.simdi diycek bazilari seninki simariklik.paraymis pulmus yada baskinin herturlusu hic bisey yapmiyor.cunku bundan oturu ciddi ayrilmaya karar verdigim bi donem.oldu.mahkeme actim.buda geri basti tabi.simdi asla bana karisamaz.ama ben yine de biliyorumki sevilmiyorum..hicc..ama sadece cocugumun sevgisi bana yeter deyip oturmalimiyim bilemiyorum...

Yanii bilemedim sizin acinizdn.Hayata bakisiniz onemli.Yasiniz hayata bakis aciniz nasilsa o yolda ilerleyeceksiniz...Ileride nasil bir hayat istersiniz.Farkli bir hayat hayallerinizde varsa o yolda , hayir ben ztn cok da cesaretli bir insan degilim diyorsaniz ayrildiktan sonrasi zor da olabilir sizin icin...zor karar

Merhaba biz de eşimle anlaşmalı olarak boşanacağız, 1,5 yaşında bir oğlum var, eşim her hafta sonu 1 gün görmek istiyor, ben haftaiçi çalışıyorum haftasonu 1 gün oğlumdan vazgeçmek çok zor olacak. Eve çıkana kadar geçici bir süre anne ve babamla olacağım, o da nasıl olacak bilmiyorum ev ev üzerine biz eşimle birbirimize çok aşık evlendik ama çocuk olunca herşey değişti daha 1 aylıkken bebeğim gitti bir rus karısıyla aldattı, sonra evden atmaya kalktı , boşanma davası açtım aileler araya girdi affettim , şimdi barışmamızın üzerinden 9ay geçti kendi istiyor boşanmak tahammül edemiyormuş bana, benim artık bu saatten sonra tek derdim var o da çocuğum ondan uzak olmak istemiyorum, var mı benim durumumda olan hayat nasıl oldu boşandıktan sonra? Hayatı daha iyi olan var mı:)

Çok benzermiş durumlarımız, şimdi nasılsınız?

bende 2 ay önce boşandım sebep aynı aldatma ancak anlaşmalı boşandım bebegim 2,5 yaşında ve 6 yaşına gelene kadar babaya yatılı veremez diye madde koydurdum.gerçi adam 20 gundur çocugunu görmeye bile gelmedi bırak yatırmayı

Peki anlaşmalı boşanma bile olsa hakim bebek ufak olduğu için 2 haftada 1 babaya verir diyorlar, biz protokole haftada1 yazdık eşimin zoruyla, sizde nasıldı? şimdi nasıl peki sizin için hayat rahatlamış hissediyor musunuz yoksa tersi mi?

haftasonları sabah 9 akşam 18 baba alır yazıyor ama adam ugramıyor bile 20 gundur:)

Bende boşandım arkadaşlar 2 çocuğumla aldatıldım aldım eşyalarımı çocuklarımı aileme yakın ev tuttum çalışıyorum babalarını istedikleri zaman arayıp çağrıyolar görüşüyolar karışmıyorum ona ama mahkeme 2 hafta da bir hak verdi bizimki de çocukları görüyo ama nafakayı vermiyor

ben de bosandim. cocugumuz var uc yasinda. iki haftada bir goruyor haftasonu. ama cocugumu elimden almak icin benden sogutmaya calisiyor cocugun gozunu boyuyor. tehditler ediyor. Alllah firsat vermesin. 12 yasindan sonra alacakmis kendi uzerine. insallah o gunleri gormez.

Biraz zor alır hiç korkmayın, Allah bunları bildiği gibi yapsın, benimkinde de o potansiyel var, şimdiden utanmadan yanımda beni çocuğa kötülüyor şerefsiz

3 ay nafaka vermeyince hapis cezası var ama? Başvurdunuz mu?

avukat bi daha ki ay icra davası açıcaz dedi ödemezse hapis cezası olacak dedi
Bence attırın gitsin hapse bunlara acımamak lazım, bana yapmadığı kalmadı, her türlü psikolojik, fiziksel şiddet, üzerine aldatma, üzerine paramı yemesi de cabası, hala bana kendini acındırıyor, şimdi öğrendimki yine bir rus kadınla görünmüş aksarayda evde bana bambaşka hala tacizlerine devam ediyor ibne

BUNLARIN HEPSİ PİSLİK YA BENİM MAAŞIMA HACİZ KONDU ONUN YAPTIĞI BORÇ YÜZÜNDEN 1/4 Ü KESİLİYO MAAŞIMIN ÖDÜCEM EDİCEM DİYİP DURUYO
PAZAR GÜNÜ ÇOCUKLARI BIRAKTI OĞLUMA YANLIŞLIKLA Bİ MSJ GELİYO ÇOCUKLARI BIRAKTIM CANIM BİLMEM NEREYE GEÇİYORUM DİYE BABASI ATIYO
ARA OĞLUM NE DİYOSUN BABA DE DEDİM YANLIŞ ATMIŞIM OĞLUM DİYO BENİ ÇILDIRTICAK BENDE KENDİMDEN YAZDIM ÇOCUKLARI BİRİYLE TANIŞTIRACAKSAN PEDAGOG EŞLİĞİNDE TANIŞTIR BEN KENDİM İÇİN ARAŞTIRDIM ŞAHSEN ÖYLE YAPACAĞIM DEDİM
MAL YA HALA BENİ DELİRTMEYE ÇALIŞIYOR

Benim de öğrendiğim gerçekten erkek milletine güven olmuyor en iyi koca benimki derdim, bir dediğimi iki etmezdi, kıyamazdı, aniden değişti yapmadığı kalmadı, gözü açıldı karının tekini buldu 1 aylık bebeğimle sokağa atmaya kalktı 5 parasız, yetmedi evi satmaya kalktı, tüm birikimimi aldı, sonra ben buna tazminat davası açtım akabinde beni para düşkünü olmakla suçladı, gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum, şimdi çocuk haftada 1 ben de olacak diye tutturuyor 1 aylıkken gözü görmemiş çocuğu şimdi kıymete bildi, allah bildiği gibi yapar inşallah

hepsi aynı b.. boşanırken çocugu annesine verin ben bakamam diyen adam beni aldatan kadının yanına yatılı çocuk yollamam dediğimde mahkemeye verip alacagım diyor havlayan it ısırmazmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…