Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Oglen ispanak yemegi 1 dilim ekmek yogurt
Kahwe 1lt su
Aksam ispanak salatalik 1 dilim ekmek
3 patlican pasta
Turk kahwe kuru pasta 2 tane

Hazirlik icin koydeydik annemlerde duzen saatler sasmis durumda bakalim...

Arabamiz bozuldu koye cekici cagirdik morel sifir nisana gidene kadar cumartesiye kadar olur insallah
Cok mutluluk dilerim nisan icin rabbim tamamina erdirsin nisan teladinda yeme icmenin kacmasi nprmal canim

Selam hanımlar,
Kilo bildirmeye geldim :)

Rumuz: Hayal Hatun
Başlangıç tarihi : 22 Ocak 2021
Başlangıç kilo: 60.8
En son bildirdiğim kilo: 57.0
Bu hafta : 59.8
Fark : + 2,8 kg

Bence çok iyi 🤣🤣
Ben bu hafta da annelerdeyim tartılamadım diyetle pek alakam kalmadı aslında Ramazandan sonra cozuttum bi tartılsam 61 kesin varımdır sen iyisin çok almamışsın

Ben bu hafta da annelerdeyim tartılamadım diyetle pek alakam kalmadı aslında Ramazandan sonra cozuttum bi tartılsam 61 kesin varımdır sen iyisin çok almamışsın
Canım yeniden başladım.
63’ü görmüştüm bir ara. Ama o zaten gerçek bir kilo değildi.
Yine de tartıda görmek istemediğim bir kilo. İnşallah veririz yeniden.
Safransari Safransari dönüşte beni yazarsın canım :)

canım kolay gelsin . neden öyle bi işlem yaptınız. emeklilik için mi yaptın bunu. çok yorulmuşsun .
Selam kızlar
Bugün tüm günüm ilişik kesme yeniden eski işyerine başlama işlemleriyle geçti. Öldüm yorgunluktan. 9000 adım atmışım..
Sabah
Filtre kahve içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı
Öglen
Taze fasulye
2 kk peynir
1 dilim mercimek ekmeği
Kefir

Akşam
6 kaşık Yeşil mercimek yemeği
Salata
2 kaşık makarna(çorba vermişti onun yerine yedim.)

Selamün aleyküm kızlar gelemed.kac zamandır nasılsınız kız rahatsızlandı bayadir onla uğraşıyorum acillik falan olduk yine enfeksiyon geçirdi ama kanda çıktı bu defa bende tuvalete alıştıra yım belki bu enfeksiyon sorununu çözerim dedim habire tuvalete git gel baya yordu beni 🤗 alıştı çok şükür yarım kilo kadar aldm ama reglimde sorun oldu stresten galiba kız çok üzdü hastalanınca 20 gün kadar uzadı ramazan sonu olmam gerekirken daha yeni am oda çok azdı bir sorun var galiba yada stresten oldu anlamadm
canım çok geçmiş olsun kizçemize.
iyi mi şimdi
sen de stres oldun demek ki. yorulmuşssunda

Canim tatil zayiflamak icin birebir eger otelde tatilde yapacaksaniz gittiginiz otelin acik bufesinde cesit cok olunca gozunn yoruluyor zaten salata cesitleri cok olur alternatif 1 ikincisi otelin aktivitelerine bol bol katilirsin gym oluyor otellerde animatorler jimnastik yaptirirlar oryantal
saatleri oluyor sporlar oluyor bu hareket oluyor. otellerin sahilleri oluyorya orada sabah erkenden kalkar yurursun nefis oluyor bir bakmissin donusu eksiyi görürsün. Alternatif 2 yazliga gideceksen aslinda yediklerini kontrol edebilirsin sitende yuruyebilirsin bende oyle oldu vallahi 70 e dustum alternatif kampa gideceksen kamp yuruyus yapma alnidir ben yillarca kamp yapmis biri olarak soyluyorum kamp aktiveteleri olur bol bol onlara katilabilirsin missssss
öyle güzel anlatmışşın ki . harika vallahi. tatile gidesim geldi.

Eklentiler

• 20210608_090318.jpg
    20210608_090318.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 11
X