2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Üstelik kalp atışını da duymuştuk biz. Bana emin misiniz gördüğünüze falan dedi.

Kızlar kan vermek için devlet hastanesine geldim gelmişken bi kontrol olayım dedim. Keseyi gördü bebeği göremedi. Yarın gel alttan bakalım dedi üstünkörü zaten tipik devlet hastanesi. Ama 2 hasta evvel ben görmüştüm özelde bebeği. Şimdi geri özel hastaneye geldim. Çok üzülüyorum bana dua edin lütfen
Görmüşseniz zaten vardır cihaz kötüdür

Vajinal usg ile mi bakıldı ilkine
Hayır normal karından görülmüştü . Doktor zaten agrasifti bir iki yalandan tuttu makinayı karnıma yok dedi direk. Herkesi azarlıyordu kapının önünde .insan olamıyorlar bir türlü

Merhaba haziran anneleri benim de bulantılarım eskisi kadar yok ama hala hafif bulanıyor midem mide yanması da ekşimesi de azaldı öğürmeler geçmedi henüz naneli sakızla çözüm buldum sık sık Dr a gitmek istemiyorum şu süreçte her yer riskli öğretmen olduğum için zaten okula gitmek zorundayım şikayetim olmadıkça gitmek istemiyorum hastaneye ultrasona sık girmek de iyi değil zaten

Merhaba ablalar bugün hastaneye gittim kalp atışını duydum bebekte göründü ama gebelik kesem küçükmüş 😔

Ya sizide arayıp sürekli n’aptınız doktora gittiniz mi diye soran tanıdıklar var mı 😂 bide çocuğu ne zamandır olmuyor teselli ediyorum ama üç aylık hamile olsam karnımda ölse 5 yaşında çocuğum olsa ölse gibi yorumlar yapıyor benim durumum üstünden yani. kaç gündür düşünüp duruyorum zaten evhamlıyım ya bi de her dra gittiğimde soruyor kötü niyetli demek istemiyorum ama karnımda ölmüştü benimki öyle olunca demişti lekelenmem olduğunda sürekli görmezden geliyorum ama sinir olmaya başladım kırmadan nasıl keserim irtibatı🤔 uzaktayız bide evdeyiz işte karantinada ne degısecek bı haftada cok yakın arkadaşlarım var bu kadar konuşmuyorum onlarla😕
Ne düşüncesiz bir insanmış anlayış olsa hamile zaten hormonlar dan hassas hiç öyle şeyler söylenir mi ya ben de kızdım şimdi

Hayır normal karından görülmüştü . Doktor zaten agrasifti bir iki yalandan tuttu makinayı karnıma yok dedi direk. Herkesi azarlıyordu kapının önünde .insan olamıyorlar bir türlü
Ya devlet hastaneleri öyle oluyor doktorlar asık suratlı, amaçları tamamen başlarından savmak sen takma özelde görmüşsün işte birşey yok❤️

X