2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Seninle benimde şansımız hep saat 4 den sonra randevumuz benimde hep aynı ama meraktan çatliycam hemen yarın olsun🥰 benim haftaya çarşamba randevum
Benım doktor gebeleri ogleden sonra alıyor, ıkı randevu once cok bekledıgımiz ıcın esım tartısı hemsıre ile, saat 4 gıbi sakinliyor buralar o zaman gelın dedı doktor da 😂

İnşallah cnm, bugun iki kişinin boyle Bı durum yasayıp 9+1 ve 8+3 te kalp atısı duyudugunu okudum, cok moral oldu bana da ❤️yarın olsun hayrolsunn ınsallah
Tabi yaa:))hemen ümitsizliğe kapılma annesi🥰 hayırlı haberlerle geleceksin inşallahh bu sefer tüm kalbimle inanıyorum 🙏

Tabi yaa:))hemen ümitsizliğe kapılma annesi🥰 hayırlı haberlerle geleceksin inşallahh bu sefer tüm kalbimle inanıyorum 🙏
Cok sukur cumadan beri mutluyum umutluyum kuzum, kanama lekelenme agrı sancı da olmadı cok sukur hıc.. Bos gebelik olsa vucut kendısı atmak ıcın ugrasıyormus, sancı leke oluyormus o zaman

Cok sukur cumadan beri mutluyum umutluyum kuzum, kanama lekelenme agrı sancı da olmadı cok sukur hıc.. Bos gebelik olsa vucut kendısı atmak ıcın ugrasıyormus, sancı leke oluyormus o zaman
Doktor da demiş ya boş değil diye sadece fark edilmeyi bekliyor kuzucuk🥰 o da yarın olacak zaten🙃

Doktor da demiş ya boş değil diye sadece fark edilmeyi bekliyor kuzucuk🥰 o da yarın olacak zaten🙃
3 hafta gec dollenme durumu varmıs ya, yasanmıs ornek kadın 9+1de duymus kalp atısını, kendısı de oyleymıs gec dollenmıs annesı soylemıs

3 hafta gec dollenme durumu varmıs ya, yasanmıs ornek kadın 9+1de duymus kalp atısını, kendısı de oyleymıs gec dollenmıs annesı soylemıs
Yaa annene sorsan belki sende de geç döllenme olmuştur genetik birşey falandır gerci bilmiyorlardır büyük ihtimalle 🙃 ama kesin öyle bence, benim arkadaşım 8. Hafta da duymuştu mesela

Benimki tam 4 hafta geç döllenme yani asla aklıma gelmezdi. Kalbinizi ferah tutun Allahın mucizeleri çok. Sizde göreceksiniz bebeğinizi ben eminim💕

Benimki tam 4 hafta geç döllenme yani asla aklıma gelmezdi. Kalbinizi ferah tutun Allahın mucizeleri çok. Sizde göreceksiniz bebeğinizi ben eminim💕
İnşallahh ❤️ gercekten oyle cuma gunu doktor karar verecekti, kutupları bellı dedı, dusugu ertledı, o gun gorulmese su an coktan dusuk yapmıs olacaktım, Rabbimin mucizesi ❤️

Yaa annene sorsan belki sende de geç döllenme olmuştur genetik birşey falandır gerci bilmiyorlardır büyük ihtimalle 🙃 ama kesin öyle bence, benim arkadaşım 8. Hafta da duymuştu mesela
Aay annem bana hamıle kaldığında menopoza girdim sanmıs, 42 yasında dogurtmus benı, kadın ne bilsin ne zaman döllendi 😂

Evet düşünüyorum canım işimi seven bir insandım hatta iş yoğun oldukça seviniyordum sosyal bir insanım,ama hamilelikte çok yormaya başladı, bugün anma törenindeydim istiklal marşı biter bitmez kusmaya gittim mesela, ikinci üç aylık dönemde çok daha rahat ediyorsun ya hani o zamana kadar en azından..rahat ederim herhalde yani inşallah ederim😅 ilkinde öyle olmuştu çünkü 🙃
Evet ya gebelikte en güzel dönem o ikinci dönem zaten inşallah iznin ayarlanır rahat rahat aşarsın birinci donemi😅

Ne düşüncesiz bir insanmış anlayış olsa hamile zaten hormonlar dan hassas hiç öyle şeyler söylenir mi ya ben de kızdım şimdi
Aynen canım okumuş güya cahille sohbet böyle oluyor işte artık kasıt aramaya başladım onun durumunun vesilesi ben değilim gerçekten üzülüp öneri verdim ben de ilk bebeğime zorluklarla sahip oldum biliyorum cünki ama acımamak lazımmış başından savmak gerekli demek ki.

Ya sizide arayıp sürekli n’aptınız doktora gittiniz mi diye soran tanıdıklar var mı 😂 bide çocuğu ne zamandır olmuyor teselli ediyorum ama üç aylık hamile olsam karnımda ölse 5 yaşında çocuğum olsa ölse gibi yorumlar yapıyor benim durumum üstünden yani. kaç gündür düşünüp duruyorum zaten evhamlıyım ya bi de her dra gittiğimde soruyor kötü niyetli demek istemiyorum ama karnımda ölmüştü benimki öyle olunca demişti lekelenmem olduğunda sürekli görmezden geliyorum ama sinir olmaya başladım kırmadan nasıl keserim irtibatı🤔 uzaktayız bide evdeyiz işte karantinada ne degısecek bı haftada cok yakın arkadaşlarım var bu kadar konuşmuyorum onlarla😕
En sinir
Ya sizide arayıp sürekli n’aptınız doktora gittiniz mi diye soran tanıdıklar var mı 😂 bide çocuğu ne zamandır olmuyor teselli ediyorum ama üç aylık hamile olsam karnımda ölse 5 yaşında çocuğum olsa ölse gibi yorumlar yapıyor benim durumum üstünden yani. kaç gündür düşünüp duruyorum zaten evhamlıyım ya bi de her dra gittiğimde soruyor kötü niyetli demek istemiyorum ama karnımda ölmüştü benimki öyle olunca demişti lekelenmem olduğunda sürekli görmezden geliyorum ama sinir olmaya başladım kırmadan nasıl keserim irtibatı🤔 uzaktayız bide evdeyiz işte karantinada ne degısecek bı haftada cok yakın arkadaşlarım var bu kadar konuşmuyorum onlarla
En sinir olduğum insan tipi art niyetli mi bilemem ama sürekli böyle olumsuzluklardan bahseden sırf merakı için beni arayan insanlarla konusmam ki çok hassas bi dönemdesin zaten korkularimiz var kendimize gore bide böyle evhamlı insanlar hiç çekilmez hele şu doğum hikayelerini anlatan insan kitlesi yokmu çıldırıyorum bu yüzden ben gebeligimi henüz kimseye söylemedim bence sizde ararsa açmayın o kırılmasin diye kendi kafanizin karismasina izin vermeyin.

Aay annem bana hamıle kaldığında menopoza girdim sanmıs, 42 yasında dogurtmus benı, kadın ne bilsin ne zaman döllendi 😂
O da doğru ya..42 yaşında helal olsun valla 🤣 bu arada belirtilerin devam ediyor mu canım,midem bulanıyor falan diyordun devam ediyor mu hala

Evet ya gebelikte en güzel dönem o ikinci dönem zaten inşallah iznin ayarlanır rahat rahat aşarsın birinci donemi😅
İnşallah canımm🥰 ikinci dönemde ben o kadar rahatladım ki ama iştahım çok açılmıştı çok kilo almıştım daha 5. Ayda panda ve penguen karışımı birşeye dönüşmüştüm yanaklar da domates gibi😅

Canım ben tahlil.sonucunu aldım beta hcg 53 cıktı tahlil iki-kere incelenmiştir tekrarlamaya gerek görülmüştür diyor yani kimyasal gebelik geçirdim ve beta 0laninca kanama basliycak herhalde
Yaa kuzum çok üzüldüm😔 kesin yani değil mi? Kısmet ne diyelim böylesi daha hayırlıdır belki de..

X