2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar afedersiniz adet kanı gibi değil ama lekelerim koyumsu gelince doktora gittim iğne verdi bana.. böyle birşey yaşayıp vurduran var mı?

Lierac iyi geliyor ben kullanmadım bebe yağı krem vs sürmüştüm birisine alerjim olunca bıraktım ama baya memnun olan var ondan

Frei öl diye bi marka kullaniyorum ben. Alman markasi. Tavsiye üzerine almiştim.
Çok teşekkürler arkadaşlar peki frei öl markasını hamilelikte mi kullandınız, işe yaradı mı?

Kesin canım bunun tedavisini olmam gerekli ama tedaviside yok sanırım...
Yaa:KK43: hayırlısı olsun canım böylesi daha iyidir belki,çok geçmiş olsun 😔 Allah sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah 🤲🏻

En sinir

En sinir olduğum insan tipi art niyetli mi bilemem ama sürekli böyle olumsuzluklardan bahseden sırf merakı için beni arayan insanlarla konusmam ki çok hassas bi dönemdesin zaten korkularimiz var kendimize gore bide böyle evhamlı insanlar hiç çekilmez hele şu doğum hikayelerini anlatan insan kitlesi yokmu çıldırıyorum bu yüzden ben gebeligimi henüz kimseye söylemedim bence sizde ararsa açmayın o kırılmasin diye kendi kafanizin karismasina izin vermeyin.
Çok teşekkür ederim canım🥰 evham felan yapmıyor keşke öyle olsa 3 aylık hamileyim 4.5 yaşında cocugum var. benım de olsa belkı olecek dıye teselli ediyor seslı mesaj atıyo yazıyo bide arasa neler derimde aklıma geldıkce sinirleniyorum valla 😅

O da doğru ya..42 yaşında helal olsun valla 🤣 bu arada belirtilerin devam ediyor mu canım,midem bulanıyor falan diyordun devam ediyor mu hala
Bulantı var ama kusma yok 3 gün üst üste kustum, onceden sevdıgım kokular sımdı midemi bulandırıyor.. Yemek yedikten sonra cok bulanıyor, sende de oyle mı?

Bulantı var ama kusma yok 3 gün üst üste kustum, onceden sevdıgım kokular sımdı midemi bulandırıyor.. Yemek yedikten sonra cok bulanıyor, sende de oyle mı?
Yaa birkaç hafta öncesine kadar bende öyleydim:KK43: ama şu an sadece sabahları bulantım oluyor kahvaltı yapamıyorum bazen öğürerek uyanıyorum hatta ama onun dışında iyiyim bide kokulara karşı çok hassasım radar gibiyim 🤣

Ama daha önce kalbinin sesini dinledik demiştiniz. Ya başka doktorlara da görünseniz.
Kalbi sonradan durmuş galiba benim de öyle olmuştu bir hafta öncesine kadar duyuyorduk sonra yok oldu,ama yinede birkaç doktora daha gitse iyi olur tabiki

Kızlar iyi akşamlar ben çok çabuk nefes nefese kalıyorum sizde var mı böyle bi durum? Sigara içtiğim zamanlarda bile böyle ufak şeylerden nefes nefese kalmıyordum biraz önce patates püresi yapmak için patatesleri ezerken kilometrelerce koşmuş gibi nefes nefese kaldım kötü bişey mi bu

Kesin canım bunun tedavisini olmam gerekli ama tedaviside yok sanırım...
Gecmis olsun kac kere kimyasal gebelik yasadiniz ki.. benimde ilk gebeligim kimyasal olmustu ondan iki ay sonra ogluma hamile kalmistim.. sizinde bi sonraki saglikli olur ins🙏

X