Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Dayamıştı ama yüzünü o yüzden de büyük olabilir çünkü bebek sonuçta benimkinden büyük görünüyordu burnu çok saçma ergenlikten sonra büyüse ok de o kadar büyük burunlu bebek görmedim hayatımda 🤣🤣
Canım sudan dolayı öyle büyük görünüyor. Benim oğlumun da kocaman burnu var gibi çıkıyordu ultrasonda ama doğunca minnacıktı. Şimdi kızımın daha küçük gibi duruyor doğunca onunki daha da minnak olur diye düşünüyorum 😀
Kizlar yarin sezeryanim var 12 den sonra su içtiniz mi ? Duanizi bekliyorum 🌸🤲🏻🍀
12 den sonra içme demişti bana doktor canım içme bence. Dualarımız seninle inşallah sağ salim kolaylıkla gelsin bebişin 🌸 çıkınca bize yazmayı unutma 🥰

Benimkide şuan aynı karnı tok kıvranıp duruyor çok gazı var çıkarıyor 5 dak sonra bşrdaha başlıyor yoksa uyucak diye umut ediyorum birde o kadar çok emiyor ki memede süt kalmıyor bunda uykusuzluktan bişe yiyemiyorum sütümde çok olmuyor taş gibi
Olmuyor gögsüm yumuşak hep o yüzden günde 3 defa sa mama veriyorum
Benim de sol gogsum çabuk bitiyor gibi hissetmeye başladım ya 🥺

Benim de sol gogsum çabuk bitiyor gibi hissetmeye başladım ya 🥺
Canım süt üretimi öyle birşey ki psikoloji çok etkiyor. Hiç olumsuz düşünme bol bol yeten sütün var de sürekli olumlu düşün ve bebeğin memeyi seviyorsa süt olmasa bile emiyosa emzir ona göre süt üretiyodur vucudun güzel düşün hep inşaAllah.
Bu yazım yeni doğum yapacak anneler içinde geçerli hep olumlu düşünün sütüm hemen gelecek bebeğim bol bol emecek çoğalacak diye düşünün 😍

Kızlar gece lambası almak istiyorum da almışken tuz lambası alayım dedim. Sahtesi olur mu böyle şeylerin öneriniz var mı şuradan alabilirsin diye
Canım ben bu siteden aldım arkadaşımda bana önermişti orijinal. Trendyoldan filansa böylesi bana daha mantıklı geldi. Bi bak istersen.

Canım süt üretimi öyle birşey ki psikoloji çok etkiyor. Hiç olumsuz düşünme bol bol yeten sütün var de sürekli olumlu düşün ve bebeğin memeyi seviyorsa süt olmasa bile emiyosa emzir ona göre süt üretiyodur vucudun güzel düşün hep inşaAllah.
Bu yazım yeni doğum yapacak anneler içinde geçerli hep olumlu düşünün sütüm hemen gelecek bebeğim bol bol emecek çoğalacak diye düşünün 😍
Yaa haklisin canım 😍 sütüm varsa da belki böyle düşündüğüm için azalacak doğru söylüyorsun🙏🏻

X