2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Anladım kuzum öyledir o zaman. Sormakta her zaman fayda var. Ben yanlış anlamadan çok korkarım bu süreçte. Duymadığım bir şey olduğu için merak ettim
Yok iyi yaptın canım. Böylece benim de kafamda soru kalmasın yani. Akıl akıldan da üstündür demişler . Biribimize fikir oluyoruz işte ne güzel

Hayirli ugurlu olsun canim saglikla tutunsun sana...🙏 Transfer olan arkadaslar hep bittikten sonra cok rahat geçtiğini soyluyor, bekleyenlere cesaret geliyor:) sende tecrubelerini anlatmak istersen dinleriz 🍭
Çok sağol cnm.ikinci transferim olduğu için tecrübeliydim.transfer bu sürecin en kolay kısmı bence.rahat acısız ve ağrısız👍🏻 İdrara sıkışık olmak zorluyor sadece o kısmı fena🙈

Kızlar iyi akşamlar,
Bugün gittim tedavim için, muayene oldum şuan da 3 tane yumurtan var dedi. Hemen iğnelere başlayalım dedi ayrıca bir sürü testler istedi eşim ve benden sağlık ocağında yaptırabilirsiniz yada devlet Hastanesi'nde dedi. İğnelere bu akşam saat 6-8 arası başla ve her akşam aynı saatte ol dedi. İğneleri aldık ilk iki adet ignemi oldum Allahım izniyle. Yarın da sağlık ocağına gidip istediği tahlilleri yaptıracağım. Haftaya Pazartesi gel yine ultrason ile bakacağız bakalım iğneler nasıl sonuçlar vermiş ona göre diğer haftayı planlayacagiz dedi. Şimdilik böyle kızlar durumlar iğneler de şunlar.
Ilk ve son tedavin olur insallah, hayirlisi ile guzel haberleri verirsin 🌸

5. Gun embriyosuydu 6. Gun idrar testinde silikti ama yine de belirgindi. Sonra 9. Cu gün yaptım netti. Bugün sabah tekrar yaptım yine net çıkınca kan testi verdim. 10. Cu günüm bugün 816,4 cikti. 2 gün sonra tekrar test yapcaz canım inşallah
Hayırlı olsun🎉❤İkiz olma olasılığı çok yüksek😊🐣🐣

Çok sağol cnm.ikinci transferim olduğu için tecrübeliydim.transfer bu sürecin en kolay kısmı bence.rahat acısız ve ağrısız👍🏻 İdrara sıkışık olmak zorluyor sadece o kısmı fena🙈
Kesinlikle katılıyorum. 👌🏻
Transfer öncesi yolda başladım su içmeye. Ameliyat önlüğünü giydiğimde 1 litreden fazlası bitmişti suyun. Sonra tabi dayanamayıp 2 kere tuvalete gittim. 🙈
O kadar da sıkışık olmaya gerek yokmuş benim anladığım.

X