2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Anladım canım iyi cıkmıs erkenden masallahhh
Bırde senın 5. Gün dedıgın aslında 4. Gün yapmıssın negatof cıkmıs tranafer gününü saymıyolar ☺️
Ben de onu anlamadm çnkü 10. Gün yani 16 nisanda kan ver dediler o zman transfer de sayılıyor diye düşündm
7 nisan transfer

Yaniii bugum adet agrısı gibi yasıyorum bıraz modum düştü 😪 10 nısan da transfer oldum 5. Gun blastokist embroyosu 4. Günüm ama bu agrılar bugun bıraz benı yorucak gıbı

Ben de sadece adet belirtisidir kizlar adet günüm 19 u 🥺🥺🥺 3 4 gun onceden de baslar bu belirti..Transferden bu yana yoktu birsey
Gecen sene kendi kendine hamile kaldigimda, yani daha hamile kaldigimi ogrenmeden cok once karin agrisiyla gittim ilk doktora, adetime de daha vardi 4-5 gun. Daha ortada cocuk o kadar yoktu ki doktor kum dusuruyor olabilirsin diyip ilac vermisti..sonra aradan 10 gun gecti adetim gecikti, test yapip oyle hamile oldugumu ogrenmistik, kum diilmis yani 😂 yani adet agrisi gibi karin agrisi cok onceden baslasa bile belirti olabilir, moralinizi bozmayin ✌🏻Insallah bu hayirli gunlerde guzel haberler alacaksiniz🙏🏻P

Gecen sene kendi kendine hamile kaldigimda, yani daha hamile kaldigimi ogrenmeden cok once karin agrisiyla gittim ilk doktora, adetime de daha vardi 4-5 gun. Daha ortada cocuk o kadar yoktu ki doktor kum dusuruyor olabilirsin diyip ilac vermisti..sonra aradan 10 gun gecti adetim gecikti, test yapip oyle hamile oldugumu ogrenmistik, kum diilmis yani 😂 yani adet agrisi gibi karin agrisi cok onceden baslasa bile belirti olabilir, moralinizi bozmayin ✌🏻Insallah bu hayirli gunlerde guzel haberler alacaksiniz🙏🏻P
Aminnn allah razı olsun canım insallahj

Benim 3. Günden beri karın ağrım var kızlar, lekelenme falan olmadı hiç ağrı bence bir belirti he hiç ağrısı olmayıp pozitif olan yok mu o da var 🤷🏻‍♀️

Eklentiler

• FC7578A9-6080-4A63-87BD-84CBE04EE282.jpeg
    FC7578A9-6080-4A63-87BD-84CBE04EE282.jpeg
    45,5 KB · Görüntüleme: 63
X