2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yarın sabah transferim var dualarınızı bekliyorum 🌸 Çok heyecanlıyımm🦋 İşlem ağrılı oluyor mu acaba? Tecrübeliler bilgi verebilir mi?🥰
Hiç ağrı olmuyor çok güzel ve heyecanlı oluyor. Ben idrara çok sıkışık gitmişim nasıl duruyosun böyle dediler 2 bardak çıkarttırdılar 😂 güzel geçiyor dualar ederken transfer işlemi gerçekleşti saniyelik. Şimdiden hayırlı olsun

Hiç ağrı olmuyor çok güzel ve heyecanlı oluyor. Ben idrara çok sıkışık gitmişim nasıl duruyosun böyle dediler 2 bardak çıkarttırdılar 😂 güzel geçiyor dualar ederken transfer işlemi gerçekleşti saniyelik. Şimdiden hayırlı olsun
Çok teşekkür ederim. Hayırlı sonuçlar olur hepimiz için inşallah ☺️

Benim test günüm 22 si persembe

Adet gunum 19 u pazartesi...Yani test gunume kadar gelen giden olmazsa zaten teste gerek kalmaz :rolleyes: Ben bekleme test yöntemini kullanmak istiyorum :KK53:

Maşallah, çok güzel görünüyorlar.
Yapmayacağım demiştim ama bunları gördükçe yapasım geliyor. 🙈
Maşallah diyeyim ben de testlerime 🧿 tesekkur ederimmm
Yani bakalım kan testinde görücem yanlıtıcı mı sonuçlar benden sonraki arkadslara yön verir. Çnkü hiçbiryerde bulamadm idrar testi yaptıranları kimse merak etmemiş 😂

Yarın sabah transferim var dualarınızı bekliyorum 🌸 Çok heyecanlıyımm🦋 İşlem ağrılı oluyor mu acaba? Tecrübeliler bilgi verebilir mi?🥰
Benim yumurta toplamadan sonra 2 gün boyunca adet ağrısı gibi ağrım olmuştu. Transfer esnasında veya transferden sonra ise hiçbir şey hissetmedim. Hiç ağrı sızı olmadı.
Sadece şunu tavsiye edebilirim, evden çıkmadan idrarınızı yapın. Yanınıza da 2 şişe su alın, hastaneye girince yavaş yavaş içmeye başlayın. 1 litre yeterli oluyormuş.

Benim test günüm 22 si persembe

Adet gunum 19 u pazartesi...Yani test gunume kadar gelen giden olmazsa zaten teste gerek kalmaz :rolleyes: Ben bekleme test yöntemini kullanmak istiyorum :KK53:
Kullandığımız ilaçlar regl engelliyor canım, bırakmadan adet olamazsın yani 🤷🏻‍♀️ test günü öğreneceksin 🥰 güzel haber olacak inşallah

X