2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Merhaba arkadaşlar. Benim tedavimin sonucu belli oldu. Bugün transfer sonrası 11. günümdeyim. 9. gün dayanamayıp iş çıkışı eve giderken eczaneden iki adet test alıp eve gidip uyguladım, ikinci çizgiyi gördüm.

Sonra aradan yarım saat geçti kanamam başladı. Pembe-kahve renginde. Hafif endişelendim ama yerleşme kanaması olabileceğini de biliyordum. Hemen eşimle acile gittik, kan verdim.

9. gün kan değerim: 34,5 çıktı.

Sonra doktoru aradık, gebelik başlamış, ikinci gün tekrar test yaptırın dedi. Kanama için de normalde günde 3 kez progestan fitil alıyordum, onlara ilaveten bir kere de progestan iğne verdi. Şimdi onu da yaptırıyorum eşime ve kanamam bugün bitti.

Neyse bugün yani 11. günde bir test daha verdim. Değer: 100,2 çıktı.

Yani hamileyim çok şükür.

Darısı tüm topik arkadaşlarıma.

Tebrikler Hayirli ugurlu olsun. Saglikla kucaginiza alin insallah🧿🌸

Merhaba arkadaşlar. Benim tedavimin sonucu belli oldu. Bugün transfer sonrası 11. günümdeyim. 9. gün dayanamayıp iş çıkışı eve giderken eczaneden iki adet test alıp eve gidip uyguladım, ikinci çizgiyi gördüm.

Sonra aradan yarım saat geçti kanamam başladı. Pembe-kahve renginde. Hafif endişelendim ama yerleşme kanaması olabileceğini de biliyordum. Hemen eşimle acile gittik, kan verdim.

Sonra doktoru aradık, gebelik başlamış, ikinci gün tekrar test yaptırın dedi. Kanama için de normalde günde 3 kez progestan fitil alıyordum, onlara ilaveten bir kere de progestan iğne verdi. Şimdi onu da yaptırıyorum eşime ve kanamam bugün bitti.

Ohh çok şükür 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

İlk pozitif 💃💃💃 ayağını sürümüşş ol 🥰🥰🥰

Kiyamam sana ya çikolata yasakmiymis hiç bilmiyordum. Sekersiz denemedim ben hiç ama sütlü tatliları az sekerli yapsan o da mi zararli olur acaba? 🤔🤔
Heralde olmaz açıkçası canım muhallebi çekiyordu zaten 😅 sonuç alana kadar yasak sonra izin veriyor doktor. Öncesi deli gibi yedim zaten de kötü ettim sanırım abartarak😬

Tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla ilerletsin çok güzel artmış zaten. Bize dua et hamişin duası kabul olur derler. Darısı bizlere olsun 🤲🏻💕

Kuzum ilerleyen dönemde ultrasonda girince de bebekleri hareket etmesi gerekirse anneye çikolata ye gel diyolar ya fazla şeker fazla harekete sebep oluyo olabilir belki tutunma aşamasında da onun olmasını istemezler
Anladim valla hic yasaklyan olmamısti iyi oldu bende yemeyim bari oysa ki cok severim😂

Eğer nefsini köreltecek gibiyse sadece kuru meyveler ve yulaf kepeğiyle yapılan diyet kurabiyeleri var istersen onlardan yapabilirsin şeker de koyulmuyor hem
Bakayım kuzum deneyeyim yemesem daha iyi de zaten tatlı türü. Kortizonlu ilaç alıyorum belki şişirirde öyle derler ya hep en iyisi meyve ile şansımı deneyeyim

X