2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Insallah ama hic bir belirtim yok normalmi acaba kiminin lekelenmesi oluyormus ama benim hic olmadı korkuyorum açıkçası kötü haber almaktan😢😢
Öncelikle hayırlı olsun kuzum ama lekelenme illa olacak diye bir şey yok. Bazen belirti dediğin ilaçlardan filan oluyor bir anlam ifade etmiyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsın 🤗

Evet öyleymiş insallah ya hafif adet ağrısı gibi agrılar oluyor ama okadarlik olur sanirim
Hic pozitif olamadm malesef bilmiyorm ama olanlardan duydugum kadariyla böyle belirtiler normalmis pozitf kisilerde de adet olacakmıs gibi agrilar olabiliyormus cok az kalmis zaten güzel düsünelim güzel olsun insallah

Hic pozitif olamadm malesef bilmiyorm ama olanlardan duydugum kadariyla böyle belirtiler normalmis pozitf kisilerde de adet olacakmıs gibi agrilar olabiliyormus cok az kalmis zaten güzel düsünelim güzel olsun insallah
Insallah sizde guzel haberler alırsınız rabbim yüzümüzü güldürsün hepimizinde🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🥰

Umarım bitmiş gitmiş olur sizinde ve kucaginiza en kisa zamanda alirsiniz bebeğinizi. Rahim darligi nasil oluyor peki nasil anlasiliyor daha dogrusu. Bende histerekopi isleminde polip alındı. 5 yumurtam dondurulmus var benimde 4'ünün kaliteli oldugu soylendi. Ilk reglimi oldum ikincisi 3 hafta sonra onu bekliyorum transfer tedavisi için. Hepimize hayirli olsun artik güzel güzel verelim mujdeyi insallah
Merhaba arkadaşlar, bende bu ay tüp bebek tedavisine başlayacağım. Ama nasıl oluyor neler yapılacak bilmiyorum. Bana adetin 3. Günü gel dedi doktorum bugün adet oldum salı günü gideceğim ne yapacak neler diyecek hiç bilmiyorum ama heyecan içindeyim

Tebrikler Hayirli ugurlu olsun. Saglikla kucaginiza alin insallah🧿🌸
Çok teşekkür ederim. ☺️
Ohh çok şükür 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

İlk pozitif 💃💃💃 ayağını sürümüşş ol
Ay inşallah. Böyle devam etsin tüm sonuçlar.
Tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla ilerletsin çok güzel artmış zaten. Bize dua et hamişin duası kabul olur derler. Darısı bizlere olsun 🤲🏻💕
Tabii ki tüm dualarım sizinle.

Hoşgeldiniz 🌺 tedaviniz güzel gider, güzel haberler alırız sizden de inşallah. 3 dış gebeliği tüp bebek tedavilerinizde mi geçirdiniz?
Merhabalar arkadaşlar ben de bu ay tüp bebeğe başlıyorum. Doktorum adet olunca 3 günü gel dedi. Bugün oldum salı günü gideceğim ama ne yapılacak , neler olacak hiç bir şey bilmiyorum sadece heyecanla bekliyorum.

Merhabalar arkadaşlar ben de bu ay tüp bebeğe başlıyorum. Doktorum adet olunca 3 günü gel dedi. Bugün oldum salı günü gideceğim ama ne yapılacak , neler olacak hiç bir şey bilmiyorum sadece heyecanla bekliyorum.
Hayırlısı olsun tedaviniz güzel geçer inşallah. Ben de bugün regl oldum Salı gideceğim transfer için ara vermeden tekrar başlayacağız kısmetse

Çok teşekkür ederim. ☺️

Ay inşallah. Böyle devam etsin tüm sonuçlar.

Tabii ki tüm dualarım sizinle.
Tebrik ederim canim cok sevindim, ne guzel ilk haber geldi. Tabloda gordukce bize moral olsun😍 arkandan bizde pozitif haber alarak gelelim insallah🤲🏻

Merhabalar canım bende nisan 2sinde transfer oldum bu ayın 14 ünde kan testim var allah yardımcınız olsun🤲🏻
Rabbim hayırlı sonuçlar versin. Yüzünü güldürsün . Ve tüm isteyenlerin inşaallah 🥰🤲🏻🤲🏻 benim de rahim kalınlığı 8mm 2 tane yumurtam büyüyor. Çarşamba tekrar kontrol var . Bakalım bu ay içinde olacak ama ne zaman olacak merak ediyorum 🙈🥰

X