2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Doktor doğumu öne çeker dedimi bebeğin önde gitmesi için. Benimkide bir hafta ileride

Kızlar selam nasılsınız nasıl gidiyor hamilelikler?
Ben Tetanoz aşısı için kan verdiğimde alt siy e bir karaciğer enzimim en fazla 35 olması gerekirken 44 çıktı. Acaba aranızda böyle bir şey yaşayan sonradan değeri düşen oldu mu?

Hadi inşallah bakalım canım banada bi erkek gibi dediler bi kız gibi dediler.en son gittiğimde de bacaklarını açmıyo ama kız gibi heralde diyo doktor kesin konuşmuyor ama kız sanırım
Banada erkek dediler ama kesin değil bende ortak aldım artık inşallah gösterir bıcırlarımız Sen kaç haftalıksın

Ayyyyy heemmeen atıyorummm

Eklentiler

• image.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 69
  • image.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 68
  • image.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 66
  • image.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 73
Banada erkek dediler ama kesin değil bende ortak aldım artık inşallah gösterir bıcırlarımız Sen kaç haftalıksın
19+6 canım ne zaman kendi doktoruma gitsem hep bacakları kapalı ama kız gibi sanki diyo başka bi doktor erkek gibi demişti bi başka doktorda kız gibi demişti bende yoğunluk kız gibi dedi diye kızdır diye umuyorum artık ayrıntılıda kesinleşir.sürekli gibi diyolar kesin konuşmuyolar.ocak ayında doğum yapan bi arkadaşım oldu onada hep bi kız gibi bi erkek gibi demişler 7.ayda bile hala bi doktor kız bi doktor erkek demiş sonunda bi oğlu oldu ama 7.aya kadar tam istediği gibi bişey alamamıştı

Ay inşallah bizim öyle olmaz ya gösterir

Ay benimki de inşallah bana çeker biraz safımdır ama babamız çok inatçı ve kindardır o yüzden bana çeksin
Bende senin gibiyim herşeye atiliyorum

Büyük kızım bana küçük kizim babaya benziyor... Nasılda denk getirmiştim degilmi

Selam Hanımlaar. Nasılsınız. Baya oldu buralara girmeyeli. İnşallah herkes iyidir bebekleriniz iyidir. Benim de cinsiyetler kesinleşti. Bir kızım bir oğlum olcak inşallah.
1 1992Sevda attığım usg ye kız demiştinn. Gerçekten kızmış o senle baya uğraşmıştık hatırlıyorsan eğer

Masallah canim ne güzel ya hem kiz hem erkek annesi olacaksin cok güzel bir duygudur kesin. Saglicakla kucagina al insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…