Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    145
Geçmiş olsun canım şükür güzel haberlerle dönmüşsün için rahatlar hiç değilse
Çok şükür bir an kalp atışını bulamadı sağıma soluma baktı direk gözümden yaş geldi eşimde şok oldu sonradan anladık dik şekilde kafası midemin oradaydı Allahım kimsenin evladına sıkıntı hastalık sorun vermesin

Herkese çok teşekkürler ilk defa sancı makinesine bağladılar adını bilmiyom ufak tefek sancılar çıktı normal dediler benim kız dik bir konumda duruyormuş ayakları vajinama yakın Ultraschall da bile vurdu ağrıttı erken doğum riski yok dediler Herşey yolunda çok şükür doktorum regl ağrısı gibi ağrın olursa direk gel dedi yarına beni hastaneye kayıt yapıcaklar normalde gynokoloji bölümüne gidiyordum artık kızımız büyüdü ya doğum yardım bölümünde baktılar herşeyimize ❣️🌸
Birde karnımdan iğne yapıyordum tüp bebek için doktorum artık ayağından yap bebeğin büyümüş dedi
Çok şükür canım gözünaydın 🙏🏼

Çok şükür bir an kalp atışını bulamadı sağıma soluma baktı direk gözümden yaş geldi eşimde şok oldu sonradan anladık dik şekilde kafası midemin oradaydı Allahım kimsenin evladına sıkıntı hastalık sorun vermesin
Çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın inşallah 🤲

Benim doktor kızları 38 erkekleri 39 da alıyormuş 😁 neden böyle yaptıgı konusunda fikrim yok ama sorcam. Bende sat yok. Bu yüzden ultrason ölçümlerine göre hasat edeceğiz bal kabağımı😂 bi yandan da korkuyorum ya erken ya geç kalırsak hani şu önde gidiyor geride kaldı muhabbetinden ama taa 5 haftalıktan beri aynı gidiyo sayılır.
Sat bende de yok canım. Adetlerim hep düzensiz olduğundan hiç hatırlamıyordum. Ultrason hesabına göre gidiyoruz. Korkulacak bir şey yok o durumda merak etme.

Herkese çok teşekkürler ilk defa sancı makinesine bağladılar adını bilmiyom ufak tefek sancılar çıktı normal dediler benim kız dik bir konumda duruyormuş ayakları vajinama yakın Ultraschall da bile vurdu ağrıttı erken doğum riski yok dediler Herşey yolunda çok şükür doktorum regl ağrısı gibi ağrın olursa direk gel dedi yarına beni hastaneye kayıt yapıcaklar normalde gynokoloji bölümüne gidiyordum artık kızımız büyüdü ya doğum yardım bölümünde baktılar herşeyimize ❣️🌸
Birde karnımdan iğne yapıyordum tüp bebek için doktorum artık ayağından yap bebeğin büyümüş dedi
Hadi gözün aydın, çok şükür 🙏

Kızlar y şu isim konusunda kararsızım bir türlü sinmiyor içime
Daha güzel bir şey bulmak istiyorum
Devin ismi nasıl ? Kız ismi diye duymuştum ilk. Sonra bir yerlerde baktım erkek çocukları da devin diye çağrıyor millet.
Ünisex istemiyorum. Eşim beğeniyor benim ismimle de uyumlu

Sizler ne düşünüyorsunuz?

Devin ismi nasıl ? Kız ismi diye duymuştum ilk. Sonra bir yerlerde baktım erkek çocukları da devin diye çağrıyor millet.

Devin bana kız ismini çağrıştırıyor erkekten çok. Aile dizisinin etkisi de olabilir tabi kulak aşinalığı o diziyle oluştu. Seninde içine sinmesi önemli tabi 🫠

İçine sinmiyorsa olmaz. Her ikinizin de içine sinen bir isim olmalı.

Devin bana kız ismini çağrıştırıyor erkekten çok. Aile dizisinin etkisi de olabilir tabi kulak aşinalığı o diziyle oluştu. Seninde içine sinmesi önemli tabi 🫠
Ya benim de öyle
İlk kez orda duydum hoşuma da gitti
Bazı aileler erkek çocuklarına sesleniyor hoşuma gitmiyor yoksa adımla çok uyumlu

Bilmiyorum kararsızım oğlumda da öyle kararsızdım isim konusunda
Ay benim kızım olsaydı adini hazel koymak istemiştim erkek olunca bizde kararsız kaldık sonra ikimizin içine sinen bir isim koyduk. İsim su süreçte bile çok çok önemli. Bir ömür onunla seslenilecek çocuğa. Daha vakit var biraz daha düşünün olmadi canım

Ay benim kızım olsaydı adini hazel koymak istemiştim erkek olunca bizde kararsız kaldık sonra ikimizin içine sinen bir isim koyduk. İsim su süreçte bile çok çok önemli. Bir ömür onunla seslenilecek çocuğa. Daha vakit var biraz daha düşünün olmadi canım
Bulamıyorum 😩

Bilmiyorum kararsızım oğlumda da öyle kararsızdım isim konusunda
Kolay değil sonuçta hayatı boyunca o ismi taşıyacak. Etrafımda adını beğenmeyen çocuklar görüyorum. İsimleri klasik isimler. Genelde modern isimler konuluyor artık ve çocuk sınıfta isminden utanıyor, sevmiyor. O yüzden yİne modern isim bulsan iyi olur.

X