2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayran felan ic beni keser genelde😊
Midem kazanıyor demişim kazınıyor yerine neyse midem galip geliyor yiyorum yani o açıdan doğru 😬 normal yemek yedim ya dayanamadım önce leblebi filan atıştırdım bari onu yemeseydim yine gidip yemek yedim 😬 inşallah böyle devam etmez 🙂🙄

Midem kazanıyor demişim kazınıyor yerine neyse midem galip geliyor yiyorum yani o açıdan doğru 😬 normal yemek yedim ya dayanamadım önce leblebi filan atıştırdım bari onu yemeseydim yine gidip yemek yedim 😬 inşallah böyle devam etmez 🙂🙄
Aman kilo degil mi verilir bugünlerin tadını cıkar insallah😊

Kızlar bence bu biraz nasip kısmet isi o kadar yatmak felan bana mantıklı gelmiyor tabi ani hareket olmamali ama cokta abartmamamk gerek benm 2.denememde bi bayanla tanistik transfer olduk aynı gün numaralarimizi almistik aradm 12 gün sonra kadın o gün kaza yapmis ameliyat olmus bir sürü sey bende arabada yatarak geldim esim surahi kaldirtmadi sonuc o pozitif ben negatif😊
katılıyorum sana canım ilk denememde çok rahattım uzun uçak yolculuğu yaptım poztifi oldu diğer denemeler yattım olmadı yatmak sürekli hiç mantıklı değil dikkat edilcek falan ama çok da abartmamak lazım

Bugun transferimin 8.günü sabah idrar testi yaptim negatif cikti. Bu seferdemi olmadi acaba ? Cok uzgunum...
İdrar testi her zaman doğru sonuç vermeyebiliyormuş. İçini ferah tut bence. 😉
Ben bol karbonhidrat istiyorum hamur işleri tatlılar filan 🤦🏻‍♀️
Ben kahvaltıyı geç yapıyorum, öğlene doğru falan. Bu saatlerde kuruyemiş, akşama da yemek yiyorum.

X