2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar Merhaba ben de test sonucumu paylaşmak istiyorum. Nisan 3 transfer günümdü. 5. Gun tek embriyo transfer edilmişti. Bi kaç gün idrar testi yaptım çift çizgi cıktı. Bugün de kan testi verdim. 816,4 cıktı. 2 gün sonra tekrarlanacak. Allahım hepimizin inşallah yüzünü güldürsün 😇
Oy oy masallah canim💕💕💗🌸🌸 saglikla gelsin kuzu..darısı bizlere insallah🙏🙏🙏

Beklerken sıkıntıdan belirti diye kendimizi yiyoruz sanirim🤣🤣 yani ben :KK70:

Bana göre transfer odasından çıkmadan hatta embriyoyu doktor verdiğinde hemen bir his olmalı :KK70:
Canım boşluk hissi vardı yani bilemedim 🤷🏻‍♀️ benim bir belirtim var aslında 😬 şimdi de olur mu bilmem. Henüz olmadı zaten.

Kızlar Merhaba ben de test sonucumu paylaşmak istiyorum. Nisan 3 transfer günümdü. 5. Gun tek embriyo transfer edilmişti. Bi kaç gün idrar testi yaptım çift çizgi cıktı. Bugün de kan testi verdim. 816,4 cıktı. 2 gün sonra tekrarlanacak. Allahım hepimizin inşallah yüzünü güldürsün 😇
Tebrik ederim bir anne adayı daha. Ne güzel Allah ım motive oluyorum bu haberleri duydukça. Rabbim tamamına erdirsin. Sağlıkla kucağına al canım 🍀🤩

Benimde 24 u kuzum ama senin 21 geç değil mi bugün 6. Gün mü 7 olmadı mı senin
Yok canım transferden sonra altıncı gün. Benim üçüncü gün embriyosu olduğu için daha geç test tarihim. Bir de çatlatma iğnesi oldum ben sahte beta hcg salgılıyor etkisi ancak geçiyormuş ondan

Tebrik ederim bir anne adayı daha. Ne güzel Allah ım motive oluyorum bu haberleri duydukça. Rabbim tamamına erdirsin. Sağlıkla kucağına al canım 🍀🤩
Saol arkadaşım. Inşallah sizlerin de güzel haberleri gelir de bizler de mutlu oluruz. Hayırlı haberlerinizi bekliyorum 😇😇🥰🥰🥰🎈🎈

Yok canım transferden sonra altıncı gün. Benim üçüncü gün embriyosu olduğu için daha geç test tarihim. Bir de çatlatma iğnesi oldum ben sahte beta hcg salgılıyor etkisi ancak geçiyormuş ondan
Evet 6. Günündü kuzum. Doğru ben 3. Gün olduğunu unutmuşum o zaman 21 i büyük gün 🥰🥰🤰💗☀️

Acaba nedir nedir🤣🤣🤣
Hapşırmak 😂😂😂 çok spesifik ay ben transfer sonrası geçen sefer hapşır hapşır korkuyorumda yani bir şey olacak diye nezle grip bir şey yok alerjik tamamen. Araştır ki bazılarında hamilelik salgıları alerjik etki yapıyormuş 🙄 bilmiyorum belki alınan hormonlardandır yine de ama ben bu sebebe bağlıyorum pozitif olunca o zaman

X