2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar Merhaba ben de test sonucumu paylaşmak istiyorum. Nisan 3 transfer günümdü. 5. Gun tek embriyo transfer edilmişti. Bi kaç gün idrar testi yaptım çift çizgi cıktı. Bugün de kan testi verdim. 816,4 cıktı. 2 gün sonra tekrarlanacak. Allahım hepimizin inşallah yüzünü güldürsün 😇
Tebrik ederim canım 😊

kızlar benimde 21nisan transfer tarihi benim 5.deneme olcak ama daha önce hep jel kullanmıştım bu sefer progestan fitil verdi fitili kullananlar nereye kadar yerleştiriısunuz zor mu🙈
Valla bende sabah başladım. Amiyane tabirle orta parmağımin sonuna kadar ittirmeye çalıştım ama çok zor

Sağ ol canım moral oldu bu🙂 aslında ilk günler aksine hiç yiyesim yoktu yatıyorum yakmıyorum ki diyordum sonra tatlı karbonhidrat çekmeye başladı şu an aşırı yeme düşkünlüğü var. Hayırlısı bakalım kontrollü geçirmeyi başarırım umarım 💕
🥰💪💪💪 Bız herseyı basarırız

Kızlar Merhaba ben de test sonucumu paylaşmak istiyorum. Nisan 3 transfer günümdü. 5. Gun tek embriyo transfer edilmişti. Bi kaç gün idrar testi yaptım çift çizgi cıktı. Bugün de kan testi verdim. 816,4 cıktı. 2 gün sonra tekrarlanacak. Allahım hepimizin inşallah yüzünü güldürsün 😇
Kac gunluk transferde idrarda baktın cıktı

Açıkçası ben de çok kararsızdım o konuda ama toplamda 5 doktorla görüştüm ve hepsi de aldır tüplerini bunların artık sana bir faydası yok daha çok zararı olur demişti Tüp bebekte de dış gebelik olabilirmiş çünkü, ben de aldırdım tüpleri ve öyle başladım tüp bebeğe.Gerçi tüpleri almadan sadece bağlantılarını kesebiliyorlarmış şimdiki doktorum bahsetmişti onu bir sorun isterseniz.. Benim ameliyatımı Bursa Esentepe hastanesinde Engin Korkmazer yapmıştı.
Dış gebelikten ötürü mü deforme oldu sizin de hidrosalpenks mi var?
Ben endometriosis hastasıyım daha önce bir kez ameliyat oldum yumurtalıktaki kist alındı ve yapşıklıklar açıldı ancak ameliyattan sonra doktor özellikle tüpün bir tanesinde şişlik ve deformasyon olduğunu belirtmiş ama geçişler olduğu için müdahale etmemiş bırakmış. Sonrasında tüp bebek denemeleri oldu tutmadı. En son endometriosis ile ilgili görüştüğüm doktor o şiş tüpten rahme sıvı aktığını ve tutunmayı olumsuz etkileyeceğini söyledi. Hoş zaten rahim içim de genel olarak sağlıksızmış baya detaylı 🙁 bana bir dahaki denemeden önce tüpü almayı önerdi şansımı yükseltmek için ve transfer öncesi 2-3 aylık bir rahim dinlendirme baskılama süreci tabi ama çok kararsızım.

X