2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Teşekkür ederim arkadaşım evet ilk denemem 5. Gun tek embriyo transferi yapıldı. Bugün inşallah pozitif sonucu aldim. 2 gün sonra tekrar bakılacak. Allahım inşallah bu güzel günlerde senin de yardımcın olsun. Karar vermek zor bi süreç. Ama kendi adıma söylüyorum ben pişman olmadım. Çünkü o tupun ve içindeki sıvının bana yararı olmadığı gibi zararı vardi. O yüzden tereddüt etmedim

Amin inşallah hepimizin hakkında hayırlsıı tabiki benim de kafamdan bisürü düşünce geçiyor malesef . Zaten 2. Bir ameliyat fikri de çok zor üstüne birdaha normal yolla hiç şansım kalmaması da öyle . Hoş zaten yok olmuyor ama ne bileyim yine de zor bi psikoloji

Ben iki kez ameliyat oldum. Ilk tedavi sürecime Kıbrısta başladım. Hem histereskopi hem de laparoskopi oldum. Ama oradaki doktorum tüpümü almadığı gibi sadece açmış kapatmış oldu. Hem o kadar ağrı sizi yaşadım. Hem de maddi olarak kaybim oldu. Sonra yarim rahimli olduğumu öğrendim. Ne olduğunu bilmiyodum bile Daha sonra Istanbula geldim. Doktorumu çok araştırdım. Gittim muayene oldum. Problemimi anlattım. Bi ameliyat daha dedi. Hem de aynı ameliyat. Ama bu deFa farkı şuydu: Hem tüpümü alacaktı hem de rahim yarim olduğu için yer açacaktı . Önce Allaha sonra ona güvendim. Evet zor süreçler ama sonucu güzel olacaksa hiç önemi yoktu. En doğrusu ne ise onu yapmanı tavsiye ederim

Rabbim yar ve yardımcın olsun gonalfi bende kullandım diğerini bilmiyorum canım.insallaj güzel.sonuclara çıksın bu süreçte stres yapmamaya çalış

Rabbim yar ve yardımcın olsun gonalfi bende kullandım diğerini bilmiyorum canım.insallaj güzel.sonuclara çıksın bu süreçte stres yapmamaya çalış
Ayy bir heyecan var içimde ki sorma. Rabbim inşallah güzel eyler hepimizin sonuçlarını , sende kullandığını söyledin. Şimdi hangi asamadasin peki

Umuyorum bende yaşadım bu adımları

İlk iki adet derken gonapetly çatlatma iğnesi değil mi onu şimdi olmaman gerekir sanırım yani sana nasıl söylendi hiç duymamıştım merak ettim kuzum. Hayırlı olsun tedavin.

Kuzum gonapeptyl de mi başlayacakmışsın?

İğneleri kullanırken 3 4 günde bir kontrole çağırıyor, sonra bir gün çatlatma iğnesini bugün vuruyoruz 2 gün sonra yumurtaları topluyoruz diyor

Haydi vira bismillah güzel haberlerin olsun inşallah

Evet bende onu özellikle sordum canım. Gonapeptyl de başladım çünkü benim geçen aydan yumurtam çatlamamis sanırım o nedenle verdiler. Çatlama problemi de var bende. Ayy hadi inşallah kızlar rabbim yüzümüze gülsün inşaallah

Reactions: bbg
Yumurta rezervi az olanları daha geç çağırıyorlar kuzum da gonapeptly benim de kafama takıldı. O iğne şimdi yapılmıyor bildiğim hiç duymadım merak ettim

İlk iki adet derken gonapetly çatlatma iğnesi değil mi onu şimdi olmaman gerekir sanırım yani sana nasıl söylendi hiç duymamıştım merak ettim kuzum. Hayırlı olsun tedavin.
Canım bana bir tane diğer iğneden , bir tanede bu gonapeptyl ignesinden olacaksın dediler. İğne 450 ml ya, sen 300 ml olacaksın dediler o şekilde oldum bugün. Vallahi inan ki bende merak içindeyim her konuda

Canım bana bir tane diğer iğneden , bir tanede bu gonapeptyl ignesinden olacaksın dediler. İğne 450 ml ya, sen 300 ml olacaksın dediler o şekilde oldum bugün. Vallahi inan ki bende merak içindeyim her konuda
Her gün olmayacaksın gonapeptly i değil mi ? İnşallah güzel olur sonu kuzum. Muhakkak aklına yakılanları sor. Önemli çünkü

Yumurta rezervi az olanları daha geç çağırıyorlar kuzum da gonapeptly benim de kafama takıldı. O iğne şimdi yapılmıyor bildiğim hiç duymadım merak ettim
Ne bileyim valalhi yaaa , inan bende bilmiyorum ki. Bak şimdi daha çok şüpheye düştüm ama

Yok her gün olacaksın dediler
Yani muhakkak doktorun bir bildiği vardır kuzum biz bilemeyiz de hata olmasın diye yine de emin olmak için dedim sen yine de bir sor yarın yapmadan muhakkak ara. Sana çizelge vermediler mi ? Nasıl ne zaman kullanacağın konusunda.

Verdi canım, tarih tarih yazdı . Bak ben dayanamadim doktoruma mesaj yazdım. Onun yazdığı cevabı atıyorum şimdi size

Gonapeptyl hergun uygulanmasındaki amaç yumurtaları çatlatmak değil, yumurtaların son olgunlaşmasını sağlamaktır. Yumurtalar çatlamadan önce, bunların toplanması gerekir.

Anladım kuzum öyledir o zaman. Sormakta her zaman fayda var. Ben yanlış anlamadan çok korkarım bu süreçte. Duymadığım bir şey olduğu için merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…