Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Az once eski bir hastamiz geldi ne kadar cok zayiflamissin igne iplik gibi olmussun dedi sonrada Turkiyeye ne zaman gidiyorsun diye sordu. oda biliyo ordan duba gibi donecegimi.

Akşam yemeği 1 kase mercimek çorbası
5 kaşık taze fasülye az salata
Toplamda 240 kalori
Gündüz. 660 kalori almıştım
Toplamda bugün 900 kalori aldım :))
Çok yedim bugün habire yedim
Akşam 30 dk yürüdük bugünlük yeter hiç yoktan iyidir

Triplimelek Megi canım bu hafta nasıl gidiyorsun tartıldın mı hiçç
Hayır canım hiç tartilmadim cuma gününü bekliyorum bakalım...yine aynı çıkarsam yada 200 300 gr vermişsem ne yaparım bilmiyorum 1 aydır takılı kaldım 70'e .
Yine de iyi düşünelim iyi olsun dimi))

Vermişsindir merak etme canım iyi gidiyorsun ben de çok merak ediyorum ne kadar verdim acaba sıfır kaçamak yaptımPazartesiden beri tutuyorum kendimi tartıda bir an önce 56 yı görmek istiyorum

Akşam canım yemek istemedi süt almıştım onu pişirdim sütlü kahve yaptım 91 kalori
Kek yapmıştım yarım dilim yedim küçük 100 kalori
Toplam 191 kalori

Bugünün toplamı: 927 kalori

Vermişsindir merak etme canım iyi gidiyorsun ben de çok merak ediyorum ne kadar verdim acaba sıfır kaçamak yaptımPazartesiden beri tutuyorum kendimi tartıda bir an önce 56 yı görmek istiyorum
Evet canım bu hafta sen çok dikkat ettin inşallah hep böyle devam edersin tartı yüzümüzü güldürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…