2020 Şubat Anneleri

Allah sabir versin sana da canim insallah gusel bir dogum yaparsin da hatirlamazsin bile bugunleri

Kızlar bizimkinin heryeri kızarık oldu gittikçe yayılıyor ilk başta sıcaktan zannettik yayılınca acaba göbek kordonu enfeksiyon mu kaptı dedik neden oldu acaba tüm vücudu kızzarık

Ya sorma. Son zamanlar zor geçiyor. Her gün ayrı bir ağrı. Çok ağırlaştım artık gün sayıyorum
oyle valla canim sikayet etmiyim diyorum diyorum ama artik ne uyku kaldi ne bisey ,oturamiyorum bile artk bos buldugum yere kamyon gibi devriliyorum haftaya carsamba dogurucam artik 1 hafta kaldi 2 mizinde,seninde pers gunuydu dimi

Bu kadar zor olmuyo hepsinde aslında,şimdiden gözünü korkutma,oğluşta beni çok yordu başından,arada kızlarımı yakalayıp öpüyorum sizlerde prenses gibiymişim diyorum mert doğunca poposuna poposuna vuralım diyorum gülüyolar

oyle valla canim sikayet etmiyim diyorum diyorum ama artik ne uyku kaldi ne bisey ,oturamiyorum bile artk bos buldugum yere kamyon gibi devriliyorum haftaya carsamba dogurucam artik 1 hafta kaldi 2 mizinde,seninde pers gunuydu dimi
Seninki de bitmiş ya hayırlısıyla kucağına al canımcım ❤
Var mı doğuran ben kızceden pek girip de bakamıyorum artık malum ana oldum ben

Bence alırsın asıl zirve ondan sonra çünkü. 7 den 10a kadar sanci şiddeti aynı aralık az sadece ebe öyle söylemişti ben sanci çekerken. Bundan fazla yaşayacağın şiddet yok dedi. O da yetti zaten

amin kuzucum cok yakisti annelik sana masallah sekerimve can 09 dogum yaptilar enson
Canimcim ❤❤❤ teşekkür ederim
Lohusa depresyonu beni de vurdu ama çok fena. Hep ağlıyorum sürekli bebeğe bakıp bakıp ağlar oldum. Kafayı kırdım iyice
Az önce denk geldim sekerim00 ve can09e sağlıkla büyütsünler bebeklerini inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…