Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Eşimin abisine yengesine falan diyor yakınlar yani nazarlik bir durum da yok. Eşime söylesem bir dert söylemesem bir dert gerçekten önümüzdeki 2-3 hafta böyle geçerse sinir kat sayım epeyi artacak gibi
Bence direk yüzüne söyleyin. Uygun bir dille bu tarz konuşmalar beni geriyor gerek yok sürekli konuşulması diye. Eşinizi bile müdahale ettirmeyin hem içinizde kalmasın hem belki oda bi kendine gelir.

Vallahi senin ne çektiğini tahmin edebiliyorum ben gözümün önünde canlı örnek olunca. Sen gene dirayetlisin maşallah. bizimki 20 gün yatmış kalkamamıştı. Ama güzel bi hikayen olsun isterdim üzüldüm yani böyle olmasına zor çünkü biliyorum
Inanamiyorum demek ki sporun faydasını bende bu kısımda gördüm.. :KK43: içim gitti 20 gün iyi dayanmis

Dimi yani sütüm geliyor bebek emiyor Dr kilo alımı iyi diyor, mama vermemisim sütle goturebiliyoruz ama laf edilecek bir şey bulunuyor. Bir de sürekli bebeğimin çok küçük olduğundan bahsediliyor o da sinirimi bozmaya başladı fotoğrafta güzelmiş kilosu ama kucucukmus. Küçük bebekler çabuk toparlanir ama kilo alırlar diyor. Sonra telefonda konuşurken hiç fotoğraftaki gibi değil çok küçük diyor. Eşim kıyafetleri artık olmaya başladı kilo aldı diyor. Yıkana yıkana kıyafet de çekmiş olabilir tabii diyor. Gerilmeye başlıyorum ben de
Ne güzel işte küçük bebeğin var kocaman olup askere gönderme düşünceleri mi olacakti🤭

Dimi yani sütüm geliyor bebek emiyor Dr kilo alımı iyi diyor, mama vermemisim sütle goturebiliyoruz ama laf edilecek bir şey bulunuyor. Bir de sürekli bebeğimin çok küçük olduğundan bahsediliyor o da sinirimi bozmaya başladı fotoğrafta güzelmiş kilosu ama kucucukmus. Küçük bebekler çabuk toparlanir ama kilo alırlar diyor. Sonra telefonda konuşurken hiç fotoğraftaki gibi değil çok küçük diyor. Eşim kıyafetleri artık olmaya başladı kilo aldı diyor. Yıkana yıkana kıyafet de çekmiş olabilir tabii diyor. Gerilmeye başlıyorum ben de
Ayyy aynı muhabbetler hep benım kızım tam 1 ay erken doğdugu halde aynı muahbetler var kendı oz babannem bana sen kılo almıssın kız hıc almamıs dedı bende dedım ben zaten kıloluydum kızımda erken dogdu dıye o kadar sınırlendım kı hoss amelıyathanedekı gereksız bı kadın vardı oda doktor gıdınce aynı tepkıyı verdı anca sen kılo almıssın kıza aldırmamıssın dıye

Benim de son 10 gün zaman geçmiyor sancı kasılmalar devam

Gözün aydın allah analı babalı büyütsün 🥰
Yaa az kalmış seninde 🥰 benim ayak yanması hepsinde vardı ama ilk iki hamileliğimde hiç böyle yalancı sancı çekmeden doğmuşlardı. Hangisi iyi çözemedim valla . Acı çekiyoruz çekiyoruz duruyor sancılar 😅

Allahım neden insanlar bu kadar akılsızca konuşur hiç anlamıyorum . Küçük olsa ne olurmuş bebek ? Bende sağlıklı ve küçük olsun istiyorum hep , nasılsa büyüyor hemen 😅ne yapacaklarmış büyük olunca anlamıyorum. Onlara ne hem , çocuk senin . Kıyafetler çekmişde olabilir kısmına aşırı uyuz oldum

Eklentiler

• IMG_5202.jpeg
    IMG_5202.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 26
Sinirlerimizi bozmak için nts ye girinci hiç sancı olmuyor 😂 benim yine 60 lardaydı ama doktor düzenli olmadıkça önemsemiyoruz diyor 😂
Ay evet ya gece kasıldığı gibi hiç kasılma vs de olmadı nst de 😂 nstden çıktım kasıldı 😂 neyse artık yapacak bişe yok bakalım geleceği zaman bi sinyal verecek elbet. Şuan kandırıkçı sancılar

Kızlar bişey sorcam. Bizim doğum kilosu tam 3 kiloydu ertesi gün 2840 düştü. üçüncü gün kontrolünde 2910 tartıldı. Bugün 2920 çıktı kilosu. Doktor sütün koyu iyi filan dedi kakada yapmış biz muayeneye girene kadar. kakasına baktı doyuyor filan dedi. Ama kilo hiç almamış nasıl oluyor o. Hala şişlikten kilo mu vermiş yada doktor sıcaktan falan filan bişeyler dedi o sıra anlamadım kızımda dışarda ağlıyordu. Kafam karıştı niye böyle oldu

Heh ben de tam öyle elimle kavriyorum kafasını sonra da koluma yatırıyorum ama buna da yorum yapıldı 🙄 bende de soru işareti oluştu yanlış mı yapıyorum diye. Başta yastık koyuyordum şimdi o an yastık yoksa elimle destekliyorum sıkıntı olsa annem de söylerdi benimleydi kaç gündür. Şimdi kafası acır yorumu yapılınca acaba mi dedim
Alakasi bile yok.ben saglik ocagina gittim.hemsireler nasil emziriyorsun bi bakayim dedi.gosterdim.dirsege dogru dedi.sadece poposunu da elinle kavra diye ek uyari yapti. En basic emzirme bu sekilde zaten🙄youtube da birsuru videosu mevcut.sen takilma onlara..bana diyorlar elinle sik tazyik alir memede.dedim tazyik mi var ki kisayim..olsun diye ugrasiom zaten🙄🤣 herkes herseyi cok biliyorda , niye herkesin bildigi digerinden farkli🤣🥰

X