2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sat bilmiyorum. Çünkü 8 aylık oğlum var. Doğumdan beri 2 kez regl oldum. Ama şüpheli tek ilişkinin üzerinden 17 gün geçti. Onu biliyorum. Daha öncesinde bir aya yakın oğlumla uyuduk zaten. Kendisi çok yaramazdır da😂

Cuma tekrar hcg baktırayım. Sonra önümüzdeki hafta için doktor randevusu ayarlarım. Benim hamile kaldığımdan itibaren kan sulandırıcı iğne kullanmam gerekiyor çünkü.. Emziriyorum... 9 kilo oğlan kucağımda tüm gün. Nasıl olacak bakalım.
Canım sen mutlaka git ihmal etme o zaman yaş ve şehir yaz seni de listeye ekleyim

Dünde yazdım kimse cvp vermiyor sağolsun 1 arkadaş cvp verdi.birdaha yazmam herkese sağlıklı hamilelikler dilerim

Yarın erken gebelik testi alıp tekrar edecektim çok da heyecanlıydım ama malesef karantinaya girdik biryere çıkamıyoruz kanda veremiycem

Dünde yazdım kimse cvp vermiyor sağolsun 1 arkadaş cvp verdi.birdaha yazmam herkese sağlıklı hamilelikler dilerim
Canım kaç haftalık olduğunu nasıl bilebilirm yazmılsın bir fikrim yada bilgim olmadığı için cevap vermedim. Sana özel bir şey değil.

Slm kızlar nslsniz.ben geçen 25 düşük yaptım adet görmeden hamile kaldım kaç haftalık olduğunu nsl hesaplayacam
Henüz çok aktif değil herkes.
Yumurtlama gününü biliyorsan aşağı yukarı bir hesap yapabilirsin.
Yok bilmiyorsan da keseyi gördüğün gün doktor söyleyecek. Mesela bende de sat yok şuan. Doktora gitmeyi bekliyorum.

Yarın erken gebelik testi alıp tekrar edecektim çok da heyecanlıydım ama malesef karantinaya girdik biryere çıkamıyoruz kanda veremiycem
Ailede covid pozitif mi çıktı. Önce geçmiş olsun diyeyim.
Filyasyon ekibine söylesen gebelik şüphem var diye yardımcı olmazlar mı acaba belki direk kan alırlar net sonuç öğrenirsin

Slm kızlar nslsniz.ben geçen 25 düşük yaptım adet görmeden hamile kaldım kaç haftalık olduğunu nsl hesaplayacam
Merhabalar mesajınızı görmedim tam olarak ne demek istediğinizi anlamadim ama gebeliği son adetin ilk gününden hesaplamamış gerek, ne zaman son adetinizin ilk gunu

Beta hcg baktırsan ve değerini sorsan kaç haftalık olduğunu tahmin edebiliriz fakat sen şu kadar zamandır regli görmüyorum kaç haftalığımdır dersen kimse tahmin edemez kaldı ki kürtaj sonrası regli ve yumurtlama dönemi aşırı değişiyo kürtaj sonrası ilk adet 60 gün sonrada gelebilir 40 gün sonrada bi kan baktır değerini söyle tahmin yürütebilelim

Ailede covid pozitif mi çıktı. Önce geçmiş olsun diyeyim.
Filyasyon ekibine söylesen gebelik şüphem var diye yardımcı olmazlar mı acaba belki direk kan alırlar net sonuç öğrenirsin
Evet eşimin kardeşi pozitif çıktı beraber aynı arabada bulundukları için eşimin adını vermiş ekip geldi ama yolda eşimi kontrol etmeden 14 gün evden çıkma denildi bu kadar bende korkuyorum hamilelik şüphesi var diye ben görmedim bile o kişileri

merhaba arkadaşlar takibe yeni başladım. 29 ekimde beta hgc 316 31 ekimde 831 di. dün ufakta olsa keseyi gördüm çok şükür. dupbaston verdi doktor. inşallah herşey güzel olur hepimiz için.

X