Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
İnşallah canım çok teşekkür ederim umarım bütün herkes harika doğumlar yaşar ve bebekleri iyi olur 🌸

Sağol canım Aslında ev içinde yürüyorum ama dikişlerim hala ağrıyor ve oturur şekilde uyuyorum😣 bebek iyi olsunda o bana yetecek

Sağol kuzum inan benimde aklımda sizlerde kalıyor acaba kim doğum yaptı kim yapmadı herkes iyi mi diye 🙈 ama kendi ağrılarımdan ve bebeği beslemeye çalışmaktan nefes alamadım daha . sen nasılsın doğuma karar verdin mi sezeryan diyodun sanki en son. Gün ne zamandı?
İnşallah her şey yoluna girecek kuzum 🙏🏻 ben 10 Mayısa gün aldım 5 günüm kaldı evet sezaryen günü aldım ama hala bir yanım normal mi denesen diyo sonra saçmalama diyorum 😀 inşallah hayırlısı ile ben de doğurup aranıza katılırım 😍

Kızlar tırnak çizimleri için bir şey sürüyor musunuz ?
Tırnakları hemen kestiniz mi yoksa ?
Ben bebek torpu ile aldim uzayan tirnaklarini.cunku corap taktim eldiven taktim olmadi.cikiyor ellerinden..ciziyor kendini..torpu harika bise ete degince duruyor hareket etmiyor.hic cani acimadan kesiyor tirnaklarini bebikin.tirnak makasi kullanmaktan korkan alabilir torpu

Kızlar bir şey soracam cuma açıklık bakmıştı doktor o günden beri lekelerim oluyor böyle hastalığın son günüymüş gibi koyu renkli kahverengi kurumuş kan gibi var mı başına gelen bir sıkıntı olmaz di mi. Nişan değil bu sanırım
Olmaz canım bir şey benim ona rağmen sancida gelmedi.. o muayeneden sonra olan bir şeymiş

canım toz kimyonda baya bekliyorsun aşağı insin filan diye süzülmüyoda içerken yine karışıyor bide ağıza kötü geliyor tane kimyon en iyisi. Bide rezene al madem aktara gitcen 😂

Aktardan alman gerekenleri yazayım ben yine 😁
Tane kimyon
Rezene
Kuşburnu (eşim almış ama ekşi diye çok içmedim açıkçası)
**Kuru incir
**Kuru kayısı
**Kabuk tarçın
**Karanfil
**Kuru dut
** Bu işaretli olanlardan annem hoşaf yaptı sütü arttırıyor.
Bir de aciktikca ceviz ve hurma yiyorum ben ara öğün gibi
Yaaaa kızlar harikasınız😂
ayy Begonya2 Begonya2 nın şu süt arttırıcı tarifi kolayında olan varsa onu da atsanız😅
Ben ekran fotisi aldım sanıyorum almamışımmmm

X